بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بخش مهمی از کنفرانس خبری هانسی فلیک پیش از بازی با وردربرمن به سوالات مربوط به تیم ملی آلمان اختصاص یافت.

بایرن مونیخ و وردربرمن روز شنبه ساعت 18:00 به وقت تهران در چارچوب هفته هشتم بوندسلیگا مقابل هم قرار می گیرند.

به نقل از اشپورت آینس، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و صحبت کرد.

شیوه بازی آلمان مقابل اسپانیا ناامید کننده بود

“ شکست آلمان مقابل اسپانیا؟ بازی را دیدم و از شیوه بازی آلمان ناامید شدم. با این حال شکست های سنگین در فوتبال اتفاق می افتند. با وجود این که سرمربی آلمان نیستم اما باید از این شکست درس گرفت. احتمال هدایت آلمان در آینده؟ همان طور که همیشه گفته ام، من در زمان حال زندگی می کنم. به همین خاطر چنین افکاری به ذهنم خطور نمی کند. احتمال بازگشت بواتنگ و مولر به تیم ملی آلمان؟ شرایط روشن است. یوگی لوو و کادرفنی اش تصمیم شان را گرفته اند و باید به آن احترام بگذارید. کار من قضاوت تصمیم او نیست. خوشحالم که در تیم خودم، مولر و بواتنگ را دارم که بازیکنان باکیفیتی هستند.
 

تولیسو مقابل وردربرمن غایب خواهد بود

“ تانگی کواسی فردا همراه تیم خواهد بود. او خیلی خوب کار می کند و سخت تلاش کرده است. کواسی در مسیر صحیحی است و خواهیم دید طی هفته های آینده چه عملکردی خواهد داشت. دست ما در خط هافبک کمی بسته است. تولیسو و کیمیش فردا غایب هستند. تولیسو در تیم ملی فرانسه با مشکلات عضلانی روبرو شد و بازی فردا را از دست می دهد. باید صبر کنیم و ببینیم که به بازی چهارشنبه در لیگ قهرمانان می رسد یا نه. می دانم که فردا کدام بازیکنان در خط هافبک بازی خواهند کرد اما این جا چیزی را فاش نمی کنم. مارک روکا؟ فردا خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. او دو هفته به خوبی تمرین کرد و از او خیلی راضی هستم. لواندوفسکی و آلابا دیروز برگشتند و آماده بازی هستند. مارک روکا فردا قطعا همراه تیم خواهد بود.
 

در بایرن مونیخ فقدان رهبر نداریم

“ غیبت کیمیش و نبود رهبر در میانه میدان؟ وقتی توماس مولر در زمین باشد، سخت است صدای بقیه را بشنوید، لذا مشکلی از بابت رهبری در تیم نخواهیم داشت چون علاوه بر مولر، ما نویر و آلابا را هم داریم. در دورتموند، بدون کیمیش هم خیلی خوب کار کردیم. بایرن مونیخ از لحاظ ذهنی و کیفی، عملکرد خوبی داشته است. بازی فردا؟ وردربرمن به بازیکنان ملی پوشش اجازه خروج نداد و آن ها دو هفته برای آماده شدن جهت این بازی فرصت داشتند. وردربرمن قطعا کار را برای ما سخت خواهد کرد. آن ها تیمی مستحکم در دفاع هستند و سریع می توانند به حالت تهاجمی تغییر شکل دهند.
 

صد درصد روی آلابا و بواتنگ حساب می کنم

“ تمدید قرارداد بواتنگ و آلابا؟ ارتباطات باشگاه و بازیکن برایم خیلی مهم است. من هیچ نقش و تاثیری در تیتر رسانه ها ندارم اما می توانم در صحبت هایم با بازیکنان، موثر باشم. ژروم می داند که من به چه چیزی فکر می کنم. او خیلی خوب کار کرده است. با حسن صالح حمیدزیچ به صورت منظم در این خصوص صحبت می کنیم. ما به آینده می اندیشیم اما در حال حاضر آلابا و بواتنگ بازیکن بایرن مونیخ هستند. ما این فصل تقویم بسیار فشرده ای داریم و بنابراین من صد درصد روی این دو بازیکن حساب می کنم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک وردربرمن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.