بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ممکن است نیکلاس زوله مدافع بایرن مونیخ را به زودی با پیراهن منچستریونایتد در میادین ببینیم.

عملکرد ضعیف خط دفاعی منچستریونایتد در رقابت‌های فصل جاری سبب شده تا مدیران این باشگاه انگلیسی در جستجوی یافتن زوجی برای هری مگوایر در قلب خط دفاعی شیاطین سرخ باشند. اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد تاکنون سعی کرده از بازیکنان مختلفی در پست دفاع میانی استفاده کند، اما تقریباً هیچکدام از آنها نتوانسته‌اند نظر این مربی نروژی را برای بازی در این پست جلب کنند.

 

کریستین فالک روزنامه‌نگار سرشناس روزنامه بیلد مدعی شد که نیکلاس زوله مدافع 25 ساله تیم فوتبال بایرن مونیخ رویای بازی برای منچستریونایتد را دارد. با وجود اینکه این مدافع آلمانی با بایرن مونیخ دو سال دیگر قرارداد دارد، علاقه او به منچستریونایتد و بازی در لیگ برتر انگلیس ممکن است مسیرش را از بایرنی‌ها زودتر از موعد مقرر جدا کند.

 

شبکه تلویزیونی اسپورت وان آلمان هم گزارش داد مدیران باشگاه منچستریونایتد تابستان گذشته نسبت به جذب زوله علاقه‌مند بودند و حتی با پیشنهاد اولیه 43 میلیون پوندی با همتایان خود در باشگاه بایرن مونیخ مذاکراتی را هم داشته‌اند، اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد.

اکنون پیش بینی می شود که منچستریونایتد بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن او امتحان کند.

منبع
برچسب ها: نیکلاس زوله منچستر یونایتد نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.