بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ در مصاحبه ای نسبتا مفصل با Welt Am Sonntag در خصوص آرامش همیشگی اش، احتمال هدایت تیم ملی آلمان، وضعیت آلابا و بواتنگ و آینده بایرن مونیخ توضیح داد.

"موفقیت در تملک ما نیست، بلکه آن را اجاره کرده ایم و باید هرروز اجاره بهای آن را پرداخت کنیم"، این شعاری است که هانسی فلیک برای بازیکنان بایرن مونیخ تعیین کرده است.
هانسی فلیک، سرمربی موفق بایرن مونیخ با کسب سه گانه در فصل 20-2019 نامش را به عنوان یکی از بهترین سرمربیان جهان فوتبال مطرح کرده و با توجه به ناکامی یواخیم لوو در تیم ملی آلمان طی ماه های گذشته، نام فلیک پیرامون هدایت تیم ملی آلمان در آینده مطرح شده است.

 

فتح سه گانه، احساسی ترین لحظه ام در بایرن مونیخ بود

“ احساسی ترین لحظه من به عنوان سرمربی بایرن مونیخ، فتح لیگ قهرمانان اروپا بود. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا احساسی فراتر خاص برایم بود. سه گانه موفقیتی بزرگ برای تمام بایرن مونیخ بود. رابطه با ستاره ها؟ من تظاهر نمی کنم و خود واقعی ام هستم. من شخصی کاملا قدرشناس هستم و با همه با احترام لازم و بدون قضاوت کردن آن ها رفتار می کنم. هرکس ویژگی های خودش را دارد که باید آن ها را جدی بگیرید.
 

همسرم مهم ترین مشاور زندگی ام است

“ فشار بازی ها؟ من پیش از بازی ها آرام هستم. میروسلاو کلوزه پیش از اولین بازی اش در بایرن مونیخ به عنوان دستیار من، گفت من نسبت به تو استرس بیشتری دارم. آرام بودن من به خاطر میزان اعتماد زیادی است که به تیم و کادرفنی ام دارم. دوست دارم طوری تیم را بسازم که بتواند در سخت ترین لحظات هم روی پای خودش بایستد. همسرم مهم ترین مشاور زندگی من است. از 18 سالگی، ما در کنار یکدیگر هستیم و حالا 37 سال است که با همیم. او اغلب اوقات دیدگاه متفاوتی نسبت به مسائل دارد که چشم های من به سوی مسیر درست را باز می کند.
 

تیم ملی آلمان نه، من با بایرن مونیخ قرارداد دارم

“ هدایت تیم ملی آلمان در آینده؟ شنیدن چنین صحبت هایی باعث خوشحالی است اما اولیور بیرهوف گفت اکنون نیمکت تیم ملی آلمان موضوع مورد بحث نیست. همچنین جایگاه من به عنوان سرمربی بایرن مونیخ مورد بحث نیست. من با بایرن مونیخ که باشگاهی عالی است، قرارداد دارم. در بایرن مونیخ اکنون در حال انجام کارهای زیاد و مهمی هستیم لذا نباید به فرصت های شغلی دیگر فکر کنم. انتقادات از یواخیم لوو؟ یوگی کارهایی عالی برای تیم ملی آلمان انجام داده است. انتقادات پس از یک نتیجه بد، غیرقابل درک است. من معتقدم تیم ملی آلمان در یورو با آماده سازی مناسب می تواند به نتایج خوبی برسد. دعوت نشدن مولر و بواتنگ؟ یوگی تصمیمش را گرفته و مطمئنم که او روی تصمیمش می ماند. علاوه بر این، بازیکنان جوان هم باید رشد کنند. مسیری که آلمان در حال طی کردن آن است، مثبت است. من هم از عملکرد توماس و ژروم در بایرن مونیخ راضی ام.
 

زمان رسانه ای شدن مذاکرات با آلابا و بواتنگ درست نبود

“ تمدید نشدن قرارداد بواتنگ؟ نشنیده ام که باشگاه قصد دارد دیگر روی او حساب نکند. ژروم بیش از نه سال است که بازیکن بایرن مونیخ است و طی این مدت دو بار سه گانه برده است. او بازیکن خیلی مهمی برای بایرن مونیخ است. ماندن آلابا؟ او یک فوتبالیست و یک انسان فوق العاده است. داوید باید مسئولیت تصمیم گیری در خصوص آینده اش که برای او اهمیت زیادی دارد را برعهده گیرد. ناراحتی از رسانه ای شدن مذاکرات تمدید قرارداد این دو؟ در برهه حساسی بودیم و باشگاه گفت دیگر مذاکره نمی کنیم. به نظر من زمان رسانه ای شدن مذاکره با آلابا و بواتنگ درست نبود و این را واضحا گفته ام.
 

بایرن مونیخ همیشه باید عطش موفقیت داشته باشد

“ من می خواهم بایرن مونیخ به همین مسیر ادامه دهد و عطش موفقیت داشته باشد. نه تنها کسب پیروزی بلکه سبک بازی هم مهم است. ما افراد بسیاری را به سبک فوتبال مان علاقه مند کرده ایم و ادامه این روند در صورتی میسر است که همیشه صد درصد توان مان را به کار گیریم. ما نمی خواهیم لغزش داشته باشیم. در رختکن تیم یک شعار داریم: "موفقیت در تملک ما نیست، بلکه آن را اجاره کرده ایم و باید هرروز اجاره بهای آن را پرداخت کنیم." این شعار را طی ماه های آینده هم خواهیم داشت.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.