بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در خط دفاعی تیمش با مشکلاتی روبرو است و از غیبت قطعی بونا سار و نیکلاس زوله خبر داد.

بایرن مونیخ و سالزبورگ چهارشنبه شب ساعت 23:15 در استادیوم آلیانز آرنا، مسابقه هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا را برگزار می کنند.

به نقل از وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت کرد.

همه باید مقابل سالزبورگ بهترین باشند

“ هدف فردای ما، کسب پیروزی و تضمین کردن جایگاه مان در مرحله یک هشتم نهایی است اما کار مشکلی پیش رو داریم. سالزبورگ، حریفانش را تحت فشار می گذارد و وقتی مالکیت داشته باشد، خیلی قوی است. اگر تحت فشار قرار گیریم، می دانیم باید چه کار کنیم. مهم است که حریف را پرس کنیم تا بتوانیم توپ را پس بگیریم. برای تیم حریف احترام قائلیم و آماده رویارویی هستیم. هر بازیکن ما باید بهترین نمایشش را ارائه دهد و در خدمت تیم باشد؛ این کاملا ضروری است.
 

تمرینات زوله به اندازه کافی مناسب نبوده است

“ امیدواریم لوکاس هرناندز برای بازی فردا در دسترس باشد و حداقل بتواند روی نیمکت بنشینند. کورنتین تولیسو و بونا سار غایبان ما برای بازی فردا هستند. با حضور مارک روکا و خاوی مارتینز، دو بازیکنی دارند که می توانند در سیستم دو هافبکه بازی کنند. در بازی با وردربرمن، فقط با یک هافبک پست شش بازی کردیم و لئون گورتسکا خیلی خوب کار کرد. زوله هم در بازی فردا غایب خواهد بود. نیکلاس هشت روز در قرنطینه بود، یک بار تمرین کرد و سپس به تیم ملی آلمان ملحق شد. تجربه شخصی ام به من می گوید تمرینات او به اندازه لازم برای حضور در بازی فردا مناسب نبوده است. دفاع چپ ما چه کسی خواهد بود؟ گزینه های زیادی داریم و آن ها را اکنون لو نمی دهم. موسیالا؟ او در بازی روز شنبه کار آسانی نداشت زیرا وردربرمن تمام فضاها را بسته بود. موسیالا کارهای خوبی انجام داد اما می توانست آن ها را بهتر انجام دهد. با توجه به عملکردش در تمرینات، از او راضی هستم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک سالزبورگ لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.