بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن شب گذشته موفق شد برابر سالزبورگ 3-1 پیروز شود و صعوش به دور بعدی لیگ قهرمانان را تضمین کند.


آمار های مربوط به بازی دیشب:

بایرن نخستین تیم این فصل لیگ قهرمانان است که در پایان هفته 4م، در کنار قطعی کردن صعودش، سرگروهی اش را نیز تضمین کرده است.


-در بازی دیشب لواندوفسکی موفق به گلزنی شد و سرانجام با رکورد رائول در رتبه 3م برترین گلزنان لیگ قهرمانان برابری کرد. با این حال لوا 71 گل را در 94 بازی (0.75 گل در هر بازی) به ثمر رسانده و رائول در 142 بازی(0.5 گل در هر بازی).

-در بین 10 گلزن برتر تاریخ لیگ قهرمانان، از حیث میانیگن گل، لواندوفسکی پس از دی استفانو (0.84)، لیونل مسی(0.8)، رونالدو و نیستلروی(0.76) در رتبه 5م قرار می گیرد.

-بازی دیشب، 350مین حضور باواریایی ها در لیگ قهرمانان محسوب می شد که با 205مین برد همراه گردید. در جدول کلی بایرن پس از رئال در رتبه دوم قرار دارد.

-مولر و نویر بعنوان رکورد داران فوتبال آلمان ، شب گذشته 119و 115مین بازی شان را در لیگ قهرمانان تجربه کردند. در رده بندی کلی از این حیث مولر در رتبه 16 و نویر در رتبه 20 مشترک(با پویول)قرار گرفته اند.

توماس مولر دیشب برای 550مین بار لباس بایرن را به تن کرد و با کنار زدن شوارزنبرگ و اوگن تالر، به تنهایی در رده 4م بیشترین بازی برای بایرن رسید. مولر برای رسیدن به هم نام خود یعنی گرد مولر در رتبه سوم 28 بازی دیگر باید انجام دهد.

در بین بازیکنانی که دیشب برای بایرن به میدان رفتند، خاوی مارتینز نیز 251مین بازی اش با لباس بایرن را انجام داد به رتبه 41م بیشترین بازی برای بایرن رسید(در کنار راینر زوبل).

بایرن برای 15مین دیدار پیاپی در لیگ قهرمانان پیروز شد که یک رکورد در تاریخ این تورنومنت محسوب می شود. باواریایی ها از ابتدای مسابقات فصل قبل تمام دیدارهایشان را پیروز شده اند.

-نویر شب گذشته که با 10 سیو از دید اکثر خبر گزاری ها برترین بازیکن زمین شناخته شد، به 15مین پیروزی پیاپی اش در لیگ قهرمانان رسید و از این حیث از هم تیمی اش جاشوآ کیمیش و کریستیانو رونالدو(14 پیروزی) پیشی گرفت و رکورد دار شد.

لروی سانه دقایقی پس از ورود به زمین برای بایرن گلزنی کرد تا 5مین گلش را برای تیم جدیدش به ثبت برساند. سانه 396 دقیقه در بایرن به کار گرفته شده است و در کنار 2 پاس گلی که فراهم کرده است، آمار هر 56 دقیقه یک گل/پاس گل را به جای گذاشته است.

-رکورد بیشترین پیروزی پیاپی در رقابت های اروپایی در اختیار رقیب بعدی بایرن یعنی اتلتیکو مادرید است که 16 بازی متوالی را در دو دوره لیگ اروپا و یک بازی سوپرکاپ را برده است. بایرن در صورت شکست اتلیتکو در بازی هفته بعدش، با این رکورد برابری می کند، با این تفاوت که بردهای مونیخی ها در لیگ قهرمانان بدست امده است.

منبع
برچسب ها: سالزبورگ لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.