بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سامی خدیرا معتقد است که نباید نسل تیم ملی آلمان را به یک باره تغییر می دادند.

سامی خدیرا به همراه بواتنگ، مولر و هوملس، جزو بازیکنان باتجربه ای بود که پس از جام جهانی 2018، از تیم ملی آلمان کنار گذاشته شدند. حال خدیرا به انتقاد از تصمیمات لوو پرداخته است و در مورد تیم ملی آلمان صحبت کرده است.

به نقل از وب سایت گل، سامی خدیرا در مصاحبه با بیلد گفت:

“ اگر بازیکنان جوان و باکیفیتی دارید، آن ها ابتدا باید خودشان را در برابر بازیکنان مسن تر با همان سطح کیفیت، اثبات کنند. اما این که راه را برای جوانان باز کنیم و بگوییم: «شما جوان و نامزد حضور در رقابت های مهم سال 2022 و 2024 هستید.» به نظرم این یک تصمیم کاملاً اشتباه است. تیم ملی در سال های اخیر کمی هویت خود را از دست داده است. بر اثر تغییرات بسیار و بازیکنان دعوت شده جدید زیادی در تیم ملی، این مجموعه کمی سست و بی ثبات شده است.
 

“ هر باشگاه و هر تیمی معنایی دارد و نشان دهنده چیزی است. تیم ملی آلمان در حال حاضر به دنبال این است که متوجه شود نشان دهنده چه چیزی است. این نشان می دهد که چیزی که پس از جام جهانی 201 شروع شد، هنوز نتیجه نداده است. من دوست دارم مردم باز هم مقابل تلویزیون نشسته و بگویند: «عالی است، آلمان بازی دارد.» من این حس و حال را از زمانی که خودم یک هوادار بودم، می شناسم. من در جریان مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2008، عضوی از کلاب هواداری آلمان بودم.
 

دعوت مجدد بواتنگ، مولر و هوملس؟

“ اگر لوو چنین کاری بکند، نشان می دهد که فردی قوی است.

منبع
برچسب ها: سامی خدیرا یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.