بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ از شرایط تیمش پیش از تقابل با مونشن گلادباخ می گوید.

هانسی فلیک از اوضاع بایرن مونیخ قبل از بازی مقابل مونشن گلادباخ گفته است.

به نقل از iMiaSanMia، در یکی از حساس ترین بازی های هفته پانزدهم بوندسلیگا، تیم های مونشن گلادباخ و بایرن مونیخ در استادیوم بروسیا پارک مقابل هم قرار می گیرند. هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و از تقابل تیم صدرنشینش با تیم رده هفتمی مارکو رز گفت.

“ مونشن گلادباخ؟ مارکو رز و شاگردانش در حال ارائه یک عملکرد چشمگیر هستند، رز تیمش را به سمت جلو هدایت می کند. گلادباخ با شجاعت و رو به جلو بازی می کند و در یک سوم هجومی عملکرد خودکار خوبی دارند. بازیکنان گلادباخ سرعت بالایی دارند و فضا را بر حریفان تنگ می کنند. من واقعا از سبک بازی آنها خوشم می آید.  
 

 نقل و انتقالات

“ شرایط کنونی به واسطه کرونا و عواقبش واقعا دشوار است، به همین دلیل است که تا پایان فصل همین ترکیب را در اختیار خواهیم داشت. در جریان نیستم که آیا خروجی خواهیم داشت یا نه اما کیفیت ترکیب مان بی نظیر است. فکر نمی کنم اهداف مان در خطر باشند.
 

یاشوا کیمیش

“  او فردا در خط هافبک به میدان خواهد رفت.  
 

 پاوار

“ بنجامین نیمه اول سال 2020 را خیلی خوب سپری کرد و تا قبل از مصدومیتش یکی از بازیکنان ثابت ما بود. او پس از مصدومیتش تلاش کرد که بازگشت نسبتا سریعی داشته باشد. شاید او هنوز در اوج آمادگی نباشد اما از حمایت همه ما برخوردار است و به زودی روی فرم خواهد آمد.
 

 کومان و گنابری

“ در مورد سرژ هنوز باید صبر کنیم، او هنوز درد دارد و بعدا باید با دکترش صحبت کنم. کومان به صورت کامل در تمرینات شرکت کرده است و فردا در ترکیب ما حضور خواهد داشت.
 

جدایی زیرکزی

“ اخیرا در خصوص هیچ خروجی از تیم چیزی نشنیدم اما در فوتبال همه چیز می تواند به سرعت اتفاق بیافتد. زیرکزی کیفیت خیلی بالایی دارد و می تواند به خوبی پیشرفت کند. البته که برای چند هفته دور از تمرینات مان بوده. یاشوا فرصت بازی به دست می آورد، چه با ما یا چه با تیم زیر 23 سال. می خواهیم ببینم او در آنجا چه کاری می تواند انجام دهد. ما انتظار داریم او نشان دهد که چه کاری در آنجا می تواند انجام دهد و از نقاط قوتش استفاده کند. یاشوا مقابل دروازه بی نظیر است و از تمام کنندگی و تحرک خوبی برخوردار است. او باید این موارد را در تیم زیر 23 سال هم به نمایش بگذارد.
 

 خرید های این فصل

“ قبلا توضح داده ام که چرا بعشی از آنها با مشکل رو به رو هستند. این کاملا طبیعی است. شما به تیمی می آیید که برای خودش یک فلسفه دارد، در بازی هایش با شدت و قدرت بالایی ظاهر می شود و (در نتیجه) به جلسات تمرینی بیشتری نیاز دارید. همه آنها به نسبت دیر به تیم اضافه شده اند و به ندرت در تمرینات تاکتیکی  حضور داشته اند. (این بازیکنان) همگی حرفه ای هستند. مارک روکا درگیر یک مصدومیت بود. سار در حال بازگشت از مصدومیت است و باید (کمبود هایش را) جبران کنیم. با این وجود در یک برهه سخت، صدرنشین بوندسلیگا هستیم و تیم با کیفیتی در اختیار داریم.
 

جدایی زیرکزی و مارتینز در ژانویه

“ چیزی در این خصوص نشنیده ام، حتی از زبان خود دو بازیکن هم چیزی به گوشم نرسیده است. به نظرم آنها در شش ماه آینده در تیم ما حضور خواهند داشت.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.