بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیشب در هفته پانزدهم بوندسلیگا، تیم های مونشن گلادباخ و بایرن مونیخ به مصاف یکدیگر رفتند که بایرنی ها 3 بر 2 برابر حریفشان شکست خوردند. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

گلادباخ به طرز بی رحمانه ای موثر بازی کرد. آن ها از سه اشتباه ما، بیشترین بهره را بردند و سه گل ساختند. ما در سی دقیقه ابتدایی بازی بر میدان مسلط بودیم و در نهایت یک سری جزییات، نتیجه بازی را تعیین کرد. نتوانستیم پس از گل سوم گلادباخ، پاسخی به آن ها بدهیم اما این بخشی از بازی است. گاهی اوقات بازی ها را می بازید. این شکست ناراحت کننده است و بسیار عصبانی و ناامید هستیم. وقتی بازی بایرن مونیخ را می بینید، مشخص است که مشکلاتی داریم. باید در بازی بدون توپ خیلی بهتر باشیم. گلادباخ در استفاده از اشتباهات دفاعی ما نهایت بهره را برد. اشتباهات ساده لوحانه ما باعث شد تنبیه شویم. وقتی 2-0 جلو می افتید، باید با سه امتیاز به مونیخ برگردید اما این اتفاق نیفتاد. تعویض نکردن؟ تمام بازیکنان حاضر در زمین نهایت تلاش شان را کردند. تصمیم گرفتم با توجه به روند بازی تعویض نکنم و این به خاطر کیفیت نیمکت نشینان نبود.

 

توماس مولر:

بازی را خوب شروع کردیم اما بد به پایان رساندیم. در 30 دقیقه ابتدایی درخشیدیم. حتی از نظر حفظ آرامش برای بازیسازی خوب بودیم. تلاش کردیم با پاس های ساده و کوتاه در زمین حریف ظاهر شویم اما وقتی توپ را از دست می دادیم، آرایش خوبی در زمین نداشتیم. حریف هم وقت گذاشت و مرکز زمین را بست. وقتی توپ را در حمله از دست می دادیم، خط دفاع ما تحت فشار قرار می گرفت. باید بپذیریم که از این جهت خوب کار نکردیم.

 

لئون گورتسکا:

بسیار ناخوشایند است که در یک بازی خارج از خانه 2 بر صفر جلو باشید اما نتیجه را در پایان از دست  دهید. در 30 تا 35 دقیقه ابتدایی بهترین بازی را نشان دادیم اما بعد دچار افت شدیم. موقعیت های را از دست دادیم که نباید اتفاق می افتادند. خودمان با اشتباهاتی که کردیم، 3 بار حریف را دعوت به گلزنی کردیم. آنها هم از موقعیت ها استفاده کردند.

 

مارکو رزه (سرمربی مونشن گلادباخ):

برای شاگردانم واقعا خوشحالم. آنها لیاقت کسب برد را داشتند و این کار را عالی انجام دادند. ما توانستیم آن چیزی را که پیش بینی کرده بودیم، را انجام دهیم.باید همین روند خوب را حفظ کنیم. این پیام اصلی ما از بازی امشب است. بازی های زیادی داشتیم که در آنان شانس نداشتیم. اما امروز خوب کارکردیم، صاحب موقعیت شدیم و شانس هم داشتیم. در کل شایسته کسب برد بودیم.

برچسب ها: بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.