بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرژ گنابری از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تا تجربه بازی در وست برومویچ می گوید.

سرژ گنابری در چند سال اخیر همواره پیشرفت کرده که به یکی از بهترین های دنیا در پست خود تبدیل شده است. گنابری اما آسان به موفقیت نرسیده و برای رسیدن به جایگاه فعلی خود، روزهای سختی را تجربه کرده است.

به نقل از Daily Mail، سرژ گنابری درباره قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

“ بعد از بازی به یاد دارم که به همراه یاشوا کیمش و داوید آلابا در دایره وسط زمین نشسته بودیم و فقط به اطراف خود نگاه می کردیم. وقت گذراندن با این بچه ها فوق العاده است. شما تمام سال در کنار هم کار کرده اید و حالا می توانید با هم جشن بگیرید. لیگ قهرمانان اروپا جامی است که شامل تمام تیم های اروپایی می شود و هر پسر بچه ای با آرزوی بازی در این جام بزرگ می شود. اینکه بتوانی جام قهرمانی را بلند کنی، احساسی است که فکر نکنم حتی بشود برای دیگران تعریف کرد، زیرا شما بسیار از قهرمانی در این جام خوشحال و هیجان زده هستید. چند روزی طول کشید تا این قهرمانی و جشن بعد از آن هضم شود. لیگ قهرمانان اروپا، مسابقاتی است که دوست دارم دوباره در آن قهرمان شوم و بهتر است بگویم که ما دوست داریم دوباره در آن برنده شویم.

 

گنابری ادامه داد:

“ ما تیمی داریم که پر از استعداد و انگیزه است. هدف ما این است که تا زمانی که در اوج هستیم، تا جای ممکن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنیم. شاید مثل بارسلونا یا رئال مادرید که توانست 3 بار متوالی قهرمان شود. ما هم می خواهیم چنین کاری انجام دهیم.
 

گنابری درباره اینکه آیا بایرن مونیخ این فصل هم شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است، گفت:

“ بله اینطور فکر می کنم. اعتماد به نفسی که قهرمانی قبلی به ما داده است، در این راه به کمک مان می آید و باعث می شود که ناامید نشویم. ما عطش قهرمانی مجدد را داریم اما می دانیم که این کار سخت است.
 

راهی که رفتم به من بسیار کمک کرد تا به کسی که الان هستم تبدیل شوم

گنابری درباره دوران حضورش در وست برومویچ بیان داشت:

“ در وست برومویچ شرایط به خوبی برای من سپری نشد اما من به کار و تلاش ادامه دادم و این چیزی بود که به آن عادت کردم. همیشه به توانایی های خود باور داشتم. اگر کسی دیگری به من باور نداشته باشد، چه کاری می توانم انجام بدهم؟ در پایان اما در وست برومویچ دوران خوبی را سپری نکردم ولی اگر این راه را نمی رفتم، اکنون در بایرن مونیخ نبودم، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشده بودم، در یک سال به 5 قهرمانی نرسیده بودم و احتمالا در بهترین تیم دنیا بازی نمی کردم. راهی که رفتم به من بسیار کمک کرد تا به کسی که الان هستم تبدیل شوم.
 

فکر می کنم هدف هر فوتبالیستی کسب توپ طلا باشد

گنابری درباره انگیزه خود گفت:

“ انگیزه ام این است که هر روز بهتر شوم و پیشرفت کنم و به تیم منتخب سال برسم. فکر می کنم هدف هر فوتبالیستی کسب توپ طلا باشد.
 

حضور در آرسنال به من کمک کرد تا به عنوان یک شخص پیشرفت کنم

وینگر 25 ساله بایرن مونیخ درباره زمان حضورش در آرسنال گفت:

“ در آرسنال ریسک زیادی کردم. به عنوان یک فوتبالیست و به عنوان یک بازیکن پیشرفت کردم و بزرگ شدم. با چالش های جدیدی روبرو شدم و از خانواده و دوستانم دور بودم. به نظرم حضور در آرسنال به من کمک کرد تا به عنوان یک شخص پیشرفت کنم. زندگی در لندن و تجربه فرهنگ انگلیسی عالی بود. اگر به آرسنال نرفته بودم فکر نمی کنم که می توانستم چنین تجربه های زیادی داشته باشم.

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.