بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ می‌گوید کسب عنوانی مثل بهترین بازیکن جهان یک رویای دست نیافتنی برای کودکان لهستانی به شمار می‌آید.

تعداد کمی از بازیکنان حرفه‌ای بوده اند که در طول دوران بازی خود فصل به فصل با پیشرفت مواجه شده اند اما با این حال رابرت لواندوفسکی یکی از آنها به شمار می‌آید؛ ستاره ای که با توجه به کسب سه گانه با بایرن مونیخ در فصل گذشته موفق شد جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را هم از آن خود کند.

 

ستاره لهستانی حالا صحبت های جالب و در نوع خود تاثیر گذاری را مطرح کرده است. لواندوفسکی گفت: "قبل از مراسم بهترین های فیفا می‌دانستم که سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ام و و این امکان وجود دارد که برنده جایزه شوم. با وجود داشتن شایستگی برای بردن آن اما در لهستان ما شاهد برخی حقارت ها هستیم.

 

ما در لهستان هرگز کسی را به عنوان بهترین بازیکن جهان نداشته ایم. هنگامی که شما یک بچه هستید و هیچ سوپراستاری ندارید که به او نگاه کنید، در واقع این باعث می شود که ما فکر کنیم به اندازه کافی خوب نیستیم و هیچ یک از ما نمی‌توانیم به بالا ترین مکان ها صعود کنیم. وقتی این جایزه را دریافت کردم باورم نمی شد. می دانم مردم معتقد هستند که این یک حرف کلیشه‌ای است اما در آن لحظه زندگی جلوی چشمانم شروع به چشمک زدن کرد."

 

لواندوفسکی در ادامه گفت: " من از مربیانی مانند یوپ هاینکس، پپ گواردیولا، کارلو آنچلوتی و حالا هانسی فلیک چیزهای زیادی آموختم. فقط بازی در بایرن یک تجربه بزرگ برای یاد گرفتن است زیرا خواسته ها بسیار زیاد است و فرهنگ باشگاه بسیار حرفه ای است. شما مجبور هستید استانداردهای خود را بالا ببرید و این کار را انجام می دهید بنابراین بدون کمک نزدیکان، من نمی توانستم این عملکرد را داشته باشم."

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی فیفا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.