بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مسوت اوزیل، در توئیتی جالب از فریتز کلر، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان تشکر کرده است.

بعد از پایان کابوس وار رقابت‌های جام‌جهانی 2018 برای تیم ملی آلمان و حذف از دور گروهی، مسوت اوزیل به شکل رسمی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد تا ضربه ای بزرگ به مانشافت وارد شده باشد.

 

در واقع اوزیل در آن زمان احساس می‌کرد که حواشی به وجود آمده برای او به خاطر عکس جنجالی اش با رئیس جمهور ترکیه، رجب طیب اردوغان بوده و رئیس وقت فدراسیون فوتبال آلمان زمینه ساز ایجاد دردسرها برای او شده است. اوزیل در آن زمان گفت: " با قلبی اندوهگین و پس از مشورت‌های فراوان و تا زمانی که این احساس نژادپرستی و بی احترامی را داشته باشم، دیگر در تیم ملی آلمان بازی نمی‌کنم."

 

با این حال طبق گزارشات فریتز کلر، رئیس جدید فدراسیون فوتبال آلمان کاملا موضع منصفانه ای نسبت به اوزیل دارد. در واقع او اوزیل را بازیکنی شایسته تلقی می‌کند. تا جایی که گفته می‌شود او پیش از دیدار ماه اکتبر آلمان برابر ترکیه نامه ای به اوزیل ارسال کرده تا به کدورت ها بین دو طرف پایان دهد.

 

از طرفی به نظر می‌رسد که این مسئله کاملاً به مذاق مسوت اوزیل خوش آمده و او اخیراً در توییتی جالب نوشت: " من هرگز نمی گویم که از بازی در تیم ملی آلمان پشیمان هستم."

منبع
برچسب ها: مسوت اوزیل فریتز کلر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.