بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فردا شب آخرین دیدار راند دوم جام حذفی بین بایرن و هولشتاین کیل برگزار می شود.

باواریایی ها واضحا شانس بیشتری برای پیروزی برابر رقیب دسته دومی دارند اما جام حذفی جام شگفتی هاست و امکان رقم خوردن هر نتیجه ای وجود دارد.

در ادامه مروری داریم بر حذف های تحقیر آمیز بایرن در جام حذفی برابر رقبای دسته پایین تر:

** 4 آگوست 1990 : وینهیم 1-0 بایرن **(سرمربی تیم:یوپ هینکس)


باشگاه وینهیم از دسته چهارم را باد برای مونیخی ها در راند اول آن سال آورده بود.اما در نهایت حریف گمنام با برد 1-0 شگفتی خلق کرد.Thomas "Schwechi" Schwechheimer کسی بود که تک گل بازی را وارد دروازه ی ریموند آئومن نمود.


** 17 آگوست 1991 :بایرن 2-4 هومبورگ 08 (وقت اضافه) ** (سرمربی تیم:یوپ هینکس)


بایرن در راند دوم جام حذفی با هومبورگ 08 دسته دومی مصاف داد.حضور پر شور تماشاچیان مونیخی در ورزشگاه باعث شده بود تا کسی فکر باختن بایرن هم به ذهنش خطور نکند،ولی بایرن برای دومین سال متوالی در همان ابتدای کار از جام حذف شد.بازی در حالی که در 90 دقیقه کاملا برابر و پایاپای پیش می رفت،در وقت اضافه در نهایت 4-2 به سود هومبورگ به اتمام رسید.


**14 آگوست 1994 : وستنربرگر 1-0 بایرن ** (سرمربی تیم:جووانی تراپاتونی)


دو فصل بعد،بایرن با سرمربی جدیدش تراپاتونی به فرانک اشتادیون نورنبرگ  سفر کرد،البته نه برای برگزاری دربی همیشگی با نورنبرگ،بلکه برای اینکه یکی از شگفتی های تاریخ جام حذفی را رقم بزند!در دیداری که علی رغم تفاوت فاحش دو تیم بر روی کاغذ،فرقی بین کیفیت دو تیم مشاهده نمی شد،تیم تحت هدایت رولند استین با غلبه بر باواریایی ها به دور دوم صعود کرد.


** 1 نوامبر 2000 :ماگدبورگ 5-3 بایرن (در ضربات پنالتی)** (سرمربی تیم: اتمار هیتزفیلد)


آخرین شگفتی دردناک برای بایرنی ها در فصل 2000-1 رخ داد.مدافع عنوان قهرمانی در حالیکه تمامی 26000 هزار بلیط ورزشگاه ارنست گروب بفروش رفته بود،در دور سوم به مصاف ماگدبورگ دسته چهارمی رفت.تحت فشار حریف و تماشاچیان بایرن در دقیقه 66 با گل آدولفوس اوفودیل عقب افتاد.صالی حمیدزیچ پس از تعویضش گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی به وقت اضافه برود.تلاش دو تیم در 30 دقیقه ی اضافی هم ثمری نداشت و پنالتی باید تکلیف تیم برنده را مشخص می کرد.گلر ماگدبورگ با نمایشی خیره کننده پنالتی یره میس و البر را مهار کرد تا تیمش 5-3 راهی دور بعدی گردد.

منبع
برچسب ها: هولشتاین کیل جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.