بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک از تمامی بازیکنان تیمش حمایت می کند و معتقد است که نباید در مقابل عموم از بازیکنی انتقاد شود.

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی با فرایبورگ حاضر شد و به سوال های خبرنگاران پاسخ داد.

هانسی فلیک در این کنفرانس گفت:

“ بازی پرتنشی خواهد بود. فرایبورگ در حال حاضر روی فرم ترین تیم است. همه چیز به این بستگی دارد که ما در دفاع چه عملکردی داشته باشیم. باید ناامیدی را کنار گذاشته و به آینده فکر کنیم. در فاز دفاعی کل تیم مورد چالش قرار می گیرد. ما همیشه سیستم بازی خود را با حریف خود وفق می دهیم. ما اینجا روی یک برنامه و سیستم پافشاری نمی کنیم، ما همیشه با شرایط هماهنگ می شویم.
 

“ اریک ماکسیم چوپوموتینگ، لئون گورتسکا و کینگزلی کومان که در بازی برابر کیل غایب بودند، برای این بازی در دسترس هستند. آن ها امروز با تیم تمرین کردند. روکا؟ رقابت زیادی در این تیم وجود دارد. او پنالتی اش را از دست داد اما این بخشی از فوتبال است. ما از او حمایت می کنیم اما ما در بیست ثانیه آخر بازی به عنوان یک تیم به خواب رفته بودیم. ما باید بازی را با همان نتیجه 2-1 تمام می کردیم. روکا قوی تر از قبل این شرایط را پشت سر می گذارد.
 

“ بالا بازی کردن؟ ما می توانیم در عمق بمانیم و هنوز هم همان اشتباهات قبلی را تکرار کنیم. این موضوع به میزان دوندگی و قرار دادن حریف تحت یک فشار حقیقی بستگی دارد. مهم نیست که من ده متر پشت خط وسط زمین ایستاده ام یا ده متر جلوتر از آن. چیزی که مهم است، این است که فشار بیشتری روی حریف اعمال کنیم.
 

“ سطح فعلی نیکلاس زوله؟ من از کل تیم حمایت می کنم، تیم بسیار متمایل به پیشرفت است و در تمرینات سطح بالایی از خود نشان داده است. ما در دو بازی قبلی به شدت مجازات شدیم. این موضوع وابسته به کل تیم است و من از هیچ بازیکنی در مقابل عموم انتقاد نمی کنم. من مطمئن هستم که همه چیز را به صورت کامل آنالیز و مشخص می کنیم. قطعاً ما با بازیکنان به صورت انفرادی یا در گروه های مشخص صحبت می کنیم، این یک روند طبیعی است. چیزی که درون تیم اتفاق می افتد و چیزی که در مقابل عموم گفته می شود، دو چیز کاملاً متفاوت هستند.
 

انتخاب پنالتی زنان در بازی مقابل کیل؟

“ این قضیه برای ما تمام شده است، دیگر نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم. ما به گذشته توجه نمی کنیم و نگاهمان به آینده است. این چیزی نیست که من بخواهم در مورد آن صحبت کنم. ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن برای بازی با فرایبورگ آماده شویم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک فرایبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.