بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اسطوره سابق بایرن معتقد است که فلیک در صورت برطرف سازی یک مورد کوچک می تواند مشکل تیمش را برطرف کند.

بایرن فلیک اگرچه در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای در خط تهاجمی داشته، اما در کارهای دفاعی ضعف های گسترده ای دارد و در بوندس لیگا تنها در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بایرن حتی در جام حذفی برابر رقیب دسته دومی نیز موفق به بسته نگاه داشتن دروازه اش نشد و با دریافت 2 گل، در نهایت در ضربات پنالتی شکست خورد.

از همین رو لوتار ماتئوس معتقد است که بایرن نیاز به تغییر کلی سیستمش ندارد و تنها باید به یک مشکل کوچک پرداخته شود:" نیازی به تغییر سیستم نیست. تیم تنها باید جایگری اش را عقب تر ببرد. فاصله بین نویر و دفاع تا 30 متر می باشد و تیم های رقیب از همین فاصله استفاده کرده و حمله هایشان را انجام می دهند."

رکورد دار بازی ملی در مانشافت در رابطه تفاوت عملکرد بایرن نسبت به فصل قبل نیز گفت:" کمی فقدان تمرکز در عملکرد بازیکنان مشاهده می شود. علت این موضوع می تواند استرس بالا، بازی های زیاد و فشرده فصل گذشته و جاری و همچنین تعطیلات کوتاه مدت باشد. همچنین بایرن بازیکنان تعیین کننده ای(تیاگو، پریشیچ، کوتینیو) را از دست داد و بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند تا به اثر گذاری بازیکنان قبلی برسند. "

گفتنیست فلیک و ماتئوس طی سال های 1985 تا 1988 در بایرن بعنوان بازیکن هم تیمی بودند و پس از آن نیز در سال 2006 بعنوان عضو کادرفنی باشگاه سالزبورگ سابقه همکاری دارند.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.