بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
نیکلاس سوله خواهان ماندن در بایرن است

نیکلاس سوله خواهان ماندن در بایرن است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هنوز ماندن نیکلاس سوله برای فصل بعد در بایرن مونیخ قطعی نیست.

نیکلاس سوله، مدافع جوان و آلمانی بایرن مونیخ در هفته های چندین پیشنهاد از باشگاه های لیگ برتری دریافت کرده است. چلسی بعد از به خدمت گرفتن توماس توخل بسیار علاقمند به خرید این بازیکن است و در تابستان احتمال جدایی او وجود دارد. البته بایرن مونیخ هنوز به این بازیکن اعلام نکرده قصد فروش او را دارد و خود سوله نیز به نظر علاقمند به ماندن است.

 

با نهایی شدن انتقال دایوت اوپامکانو از لایپزیش به بایرن مونیخ، از فصل آینده رقابت شدیدی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت خط دفاعی این تیم وجود خواهد داشت. اما نیکلاس سوله با این موضوع مشکلی نداشته و امیدوار است با ارائه عملکردی قابل قبول تبدیل به بازیکنی مهم در ترکیب تیمش بشود. البته در اوایل فصل هانسی فلیک کمی به علت افزایش وزن نیکلاس سوله از او انتقاد کرده بود، اما به نظر می رسد این مشکل حل شده است.


نیکلاس سوله در بایرن مونیخ احساس راحتی می کند و هانیس فلیک به او اعتماد دارد. بدین ترتیب احتمال جدایی ژروم بواتنگ بیشتر از دیگر گزینه های خط دفاعی وجود دارد و ممکن است مقصد بعدی او لیگ برتر انگلیس باشد. نیکلاس سوله یک مصدومیت طولانی مدت را سپری کرد و حالا امیدوار است خیلی سریع به همان بازیکن قبل از دوران آسیب دیدگی تبدیل بشود.

منبع