بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته بایرن و بیله فلد به یک تساوی پر گل 3-3 رضایت دادند تا نخستین تجربه باواریاییها با لباس های منقش به آرم فیفا چندان رضایت بخش نباشد.

این دیدار شش گله ، شش فکت در خود داشت که می خوانیم:

-لواندوفسکی 25مین گل بوندس لیگایی و 30مین گلش را در کل فصل به ثمر رساند تا در بین مهاجمان 5 لیگ برتر اروپایی، همچنان با فاصله بهترین عملکرد را داشتخ باشد. لوا با گلی که زد همچنان برترین گلزن تاریخ بوندس لیگا تا پایان هفته 21م باقی ماند.

-تولیسو و دیویس در دیدار شب گذشته برای نخستین بار در این فصل بوندس لیگا موفق به گلزنی شدند. با اضافه شدن این دو بازیکن، بایرن اکنون 14 گلزن مختلف در فصل جاری بوندس لیگا دارد.

-با سه گل دییشب، بایرن شمار گل هایش تا پایان هفته 21 لیگ را به عدد 61 رساند. در تاریخ بوندس لیگا، تنها هامبورگ در فصل 1981-2 موفق شده همین تعداد گل را تا هفته 21م به ثمر برساند.

-گل دیشب دیویس، 5مین گل این بازیکن کانادایی با لباس بایرن بود. جالبست که دیویس هر 5 گل خود را در آلیانز آره نا به ثمر رسانده است.

-هفت دیدار از 9 دیدار این هفته بوندس لیگا با تساوی به پایان رسید. این اتفاق برای دومین بار در تاریخ بوندس لیگا رقم می خورد که اولینن آن به هفته 20م فصل 1998-9 تا مربوط است.

-بیله فلد به سومین تیم تازه صعود کرده به بوندس لیگا بدل شد که موفق می شود در مونیخ 3 گل به بایرن بزند. پیش تر اشتوتگارت (4-1) و دوسلدورف (3-3) در سال 2018 موفق به انجام این کار شده بودند.

منبع
برچسب ها: آرمینیا بیله فلد بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.