بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا از تابستان 2021 دیگر بازیکن بایرن مونیخ نخواهد بود.

داوید آلابا، مدافع 28 ساله اتریشی پس از 13 سال حضور در بایرن مونیخ، در پایان ژوئن 2021 یعنی زمان اتمام قراردادش با باواریایی ها، از این تیم جدا می شود و گفته می شود مقصد آینده او رئال مادرید است. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، امروز داوید آلابا در یک کنفرانس خبری شرکت کرد تا شرایط آینده اش را روشن کند:

می خواهم چالش جدیدی تجربه کنم

“ شخصا تصمیم گرفتم تا پس از پایان فصل 21-2020، چالشی جدید را تجربه کنم و از بایرن مونیخ جدا شوم. این تصمیم آسانی نبود. سیزده سال است که این جا حضور دارم و بایرن مونیخ برایم بسیار مهم است. من به دنبال چالش جدیدی هستم و تصمیمم برای جدایی به خاطر مسائل مالی نیست. شش یا هفت سال دیگر می توانم فوتبال بازی کنم و می خواهم چیزهای جدیدی تجربه کنم.
 

هنوز مقصد آینده ام مشخص نیست

“ هنوز تصمیم نگرفته ام که به کدام تیم خواهم رفت. بارسلونا یک گزینه است؟ بر کسی پوشیده نیست که مدیر برنامه هایم با باشگاه های دیگر در تماس است. تکلیف من در آینده مشخص می شود. عوامل زیادی برای انتخاب تیم بعدی ام دخیل است. می خواهم فوتبالم را در تیمی ادامه دهم که بتوانم موفقیت کسب کنم. حضور در خط هافبک؟ به خاطر مصدومان خط هافبک، چند بازی در این پست بازی کردم اما می دانم در بایرن مونیخ پست من مدافع مرکزی است و سعی می کنم در آن پست به تیم کمک کنم. این که در چه پستی بازی کنم، به عهده من نیست.
 

اوپامکانو و هرناندز پتانسیل بالایی دارند

“ چه زمانی تصمیم به جدایی گرفتم؟ چند هفته پیش و آن را همان موقع به مسئولان باشگاه اعلام کردم. لوکاس هرناندز جانشین من می شود؟ او بازیکن بسیار مهمی برای تیم است، می تواند در پست دفاع چپ و وسط بازی کند و پتانسیل بالایی دارد. اوپامکانو؟ مشخصا او استعداد و پتانسیل بالایی دارد و در زمینه بازیسازی ماهر است. اوپامکانو طی سال های اخیر، پیشرفت زیادی داشته است.
 

تمام توانم را برای بایرن مونیخ می گذارم

“ طی چند ماه آتی، تمام توانم را برای بایرن مونیخ خواهم گذاشت تا تیم موفق شود. این هدف تمام باشگاه است و تلاش کردن تا همیشه، معنای بایرن مونیخ است. بایرن می خواهد هر سال، بهترین باشد. آینده در اسپانیا؟ مدیربرنامه هایم با تمام باشگاه ها در تماس هستند. اکنون روی این مسئله حساس نیستم و زمانش برسد، تصمیمم را می گیرم. مهارت زبان اسپانیایی؟ چون طی سال های اخیر، هم تیمی اسپانیایی داشتیم، زبانم بهتر شده است اما در مجموع اسپانیایی ام خیلی خوب نیست.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.