بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی سابق باواریایی ها پیش از دیدار ویژه بایرن - فرانکفورت در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

نیکو کواچ از دو فصل قبل سکان هدایت بایرن را برعهده گرفت و پس از کسب دابل داخلی در سال نخست، در دومین سال پس از شکست سنگین 5-1 خارج خانه برابر تیم سابقش فرانکفورت اخراج شد تا دستیارش فلیک جای او را گرفته و تاریخ سازی کند.

نیکو در مورد نقش خودش در کسب 6 گانه تاریخی بایرن گفت:" نه نقش خاصی ندارم. من فقط در 3 بازی لیگ قهرمانان سرمربی بودم و اگرچه به پیروزی رسیدم اما فلیک بود که این راه را به قهرمانی ختم کرد."

بازیکن سابق بایرن در رابطه با عدم انتخاب جانشینش به عنوان برترین مربی دنیا نیز گفت:" وقتی به موفقیت های فلیک می نگرید 100 درصد باید بگویید که او بهترین است. او لایق آن جایزه یود. کاری که فلیک کرد، به این زودی ها تکرار نمی شود. جایزه ی برترین مربی سال بی برو برگرد باید به فلیک می رسید، نه شخص دیگری."

و در نهایت نیکو کواچ پیرامون نارضایتی برخی از بازیکنان (رافنیا، پریشیچ) از کارکرد با او عنوان کرد:" هر داستانی دو رو دارد و اشخاص درگیر در هر قضیه برداشت های خودشان را خواهند داشت. البته این چیزها تمام شده است و دیگر دوست ندارم صحبتی در این خصوص گنم."

سرمربی فعلی موناکو در پایان نیز اعلام کرد که با وجود مصدومان فراوان بایرن، کار تیم سابقش در بازی فردا برابر قهرمان آلمان و اروپا بسیار سخت خواهد بود.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.