بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ گفت تمام اعضای این تیم از کورنتن تولیسو، حمایت کامل خواهند کرد.

در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های بوندسلیگا، روز شنبه ساعت 18:00 به وقت تهران، تیم های آینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ در دویچه بانک آرنا به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و صحبت کرد.

 

مصدومیت تولیسو

“ کورنتن تولیسو امروز جراحی شد. او دیروز در تمرینات دچار مصدومیتی شدید شد و تاندون ران پای چپ او پاره شد. کورنتن درد شدیدی حس می کرد و همه ما دیروز شوکه شدیم. حیف شد. ما طی هفته ها و ماه های آینده، از او حمایت کامل خواهیم داشت. آینده تولیسو؟ بایرن مونیخ طی سال های اخیر بارها و بارها نشان داده که در چنین شرایطی، به پای بازیکن می ماند و از او حمایت می کند. او حمایت همه را خواهد داشت، از کادر فنی گرفته تا هم تیمی ها و مدیران باشگاه. انتظار داریم تولیسو حداقل سه ماه دور از میادین باشد. امیدواریم فرایند بهبودی او خوب پیش برود. این مصدومیت ها آسان نیست. من هم بارها در دوران فوتبالم مصدوم شده ام و تولیسو را درک می کنم.
 

بایرن مونیخ اسیر کرونا و مصدومیت ها

“ فرض را بر این می گذارم که ژروم بواتنگ فردا همراه تیم خواهد بود. او همراه ما کامل تمرین کرده، درست مثل گورتسکا و مارتینز. آن ها دیروز تمرینات را از سر گرفتند. مصدومیت ها؟ این مشکل در تیم ما بیشتر و بیشتر می شود. مصدومیت ها، یک چالش برای همه ماست، به خصوص برای من که سرمربی هستم. حالا خیلی مهم است بازیکنان درون زمین، صد درصد توان شان را به کار گیرند. کرونا؟ اتفاق می افتد. از زمان ابتلای مولر، هرروز تست می دهیم. ما بهداشت خوبی داریم و به فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن، توجه بیشتری می کنیم. با این حال کار بیشتری از ما در این قضیه ساخته نیست. سه هفته پیش، زمین تمرینی ما پر بود و حالا بازیکنان زیادی داریم که یا مصدومند و یا کرونا گرفته اند. حالا ما بازیکنان تیم زیر 23 سال را هم به تمرین آورده ایم و شاید از حضور آن ها سود ببریم.
 

چالش سخت بایرن مونیخ مقابل فرانکفورت خطرناک

“ برای تیم فرانکفورت خوشحالم زیرا فکر می کنم فردی بوبیچ (مدیر ورزشی) و آدی هوتر (سرمربی)، در حال انجام کارهای بزرگی هستند. آن ها تیمی عالی دارند و به خوبی پیشرفت کرده اند. فرانکفورت فوتبالی کاملا تهاجمی و با پرس بالا پیاده می کند و البته در دفاع هم مستحکم است. آن ها می توانند به هر تیمی آسیب بزنند

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک اینتراخت فرانکفورت بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.