بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن در برابر فرانکفورت باز هم دو نیمه ی متفاوت پشت سر گذاشت.

باواریایی ها در نیمه ی نخست همانند نیمی از دیدارهای این فصلشان، از ارائه ی نمایششی مناسب عاجز بودند و د رنهایت 2-0 بازنده به رختکن رفتند.

اما در نیمه ی دوم مطابق انتظار عملکرد باواریایی ها بهبود پیدا کردو حملات پر دامنه ی مردان فلیک البته آن ها را تنها به یک گل رساند تا این بار کامبکی شکل نگیرد.

در این فصل تیم فلیک به طرز عجیبی نمایش های مختلفی در دو نیمه بروز می دهد.

در 34 بازی انجام شده در این فصل بایرن 18 برد، 9 تساوی و 7 شکست در نیمه های نخست بدست آورده است. باواریایی ها 42 گل در این نیمه به ثمر رسانده اند و 24 گل نیز دریافت کرده اند.

اما در نیمه ی دوم ، بایرن 22 پیروزی 9 تساوی و تنها 3 شکست متحمل شده و آمار گلزنی نیز بهبود پیدا کرده است:48 گل زده و 17 گل خورده.

اما نکته ی جالب واکنش بایرن به نتایج نیمه ی اول خود می باشد. در 18 دیداری که بایرن نیمه اول را پیروز به رختکن رفته، در 17 دیدار آن در نیمه ی دوم نیز توانسته نتیجه را حفظ کند(10 برد و 7 تساوی) و تنها در 1 دیدار از لحاظ نتیجه ای بازنده بوده است( برابر کلن= پیروزی 2-0 در نیمه اول و شکست 1-0 در نیمه دوم).

اما در 7 دیداری که بایرن در نیمه اول بازنده بوده، در 6 دیدار توانسته از لحاظ نتیجه در نیمه دوم پیروزی کسب کند. بایرن تنها برابر هافن هایم در هر دو نیمه ی بازی شکست را پذیرا شد(باخت 2-1 در نیمه اول و باخت 2-0 د رنیمه دوم).

همچنین تیم فلیک واکنش خوبی به تساوی های نیمه اولش داشته است. در 9 نتیجه ی تساوی نیمه نخست، بایرن در 6 دیدار در 45 دقیقه دوم توانسته پیروزی کسب کند. در 2 دیدار (برابر لایپزیش و هالشتین کیل) بازی در نیمه دوم نیز به تساوی کشیده شد و در 1 دیدار (برابر گلادباخ) بایرن در 45 دقیقه دوم شکست خورد.

این آمار به وضوح تفاوت عملکردی بایرن در دو نیمه و همچنین واکنش مناسب بایرن به شکست و تساوی را در نیم نخست نشان می دهد. کسب 19 امتیاز از دیدارهایی که بایرن ابتدا از رقیب خود عقب افتاده است نیز بر این موضوع صحه می گذارد.

با این حال این آماری نیست که بتوان به آن دلخوش بود چراکه کامبک گاها عملی نمی شود. بایرن در این فصل در بسیاری از بازی ها مجبور به صرف نیروی مضاعف در نیمه ی دوم خود شده که اگرچه در اکثر مواقع نتیجه به پیروزی ختم شده، اما در بازی هایی نظیر دیدار روز گذشته برابر فرانکفورت، و هفته قبل برابر بیلفلد، با وجود کسب پیروزی در نیمه دوم، نتیجه بازی جز کسب برد برای فلیک و تیمش خواهد شد.

منبع
برچسب ها: اینتراخت فرانکفورت بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.