بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع راست بایرن مونیخ گفت می خواهد با بایرن مونیخ و فرانسه، قهرمان اروپا شود.

بنجامن پاوار، مدافع راست فرانسوی بایرن مونیخ در این فصل با افت عملکرد روبرو شد اما اخیرا توانست گل ارزشمند و پیروزی بخش تیمش در فینال جام باشگاه های جهان را به ثمر برساند. پاوار در مصاحبه با تله فوت در خصوص اهداف فوتبالی اش صحبت کرد:

این بار می خواهم به عنوان یار فیکس، قهرمان اروپا شوم

“ روند پیشرفت در بایرن مونیخ؟ بهتر و بهتر می شوم. پیش از این که مچ پایم آسیب ببینم، فصل خوبی داشتم. خیلی سریع برگشتم اما می خواستم در لحظات شگفت انگیز، همراه بایرن مونیخ باشم. لیگ قهرمانان اروپا را برده ام اما هنوز کمی کامم تلخ است چون در فینال بازی نکردم. امسال می خواهم در فینال لیگ قهرمانان اروپا یار فیکس باشم و بازهم این جام را ببرم. انتقادات؟ خیلی توجه نمی کنم. برای من جام ها مهم هستند. پس از مصدومیت، خیلی سریع برگشتم و کمی عملکردم افت کرد. در حال حاضر دوباره خوب بازی می کنم. حتی بزرگ ترین بازیکنان هم تحت انتقاد قرار می گیرند، بنابراین انتقاد از پاوار، عجیب نیست.
 

در فینال جام باشگاه های جهان مثل یک مهاجم قاتل بودم

“ گلزنی در فینال جام باشگاه های جهان؟ قاتل محوطه جریمه بودم و به زودی مرا پیپو اینزاگی صدا خواهند کرد (خنده). 200 بازی تا رکورد لیزارازو؟ دویست بازی خیلی است. بیسنته لیزارازو واقعا برای بایرن مونیخ و فرانسه، بازیکن بزرگی بود. امیدوارم روزی به رکورد او برسم، چرا که نه؟ همیشه رویای فوتبالیست شدن داشتم، نه برای پول بلکه برای بردن جام ها. همیشه می خواستم از داشتن تمام جام ها در ویترین افتخاراتم مفتخر باشم. یورو؟ ما قهرمان جهان هستیم و در یورو هم مدعی به حساب می آییم. ما تیمی متحد هستیم، با هم حمله می کنیم و با هم دفاع. برای یورو آماده ایم.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.