بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سیمونه اینزاگی تاکید کرد به نتایج ضعیف اخیر بایرن مونیخ اهمیت نمی دهد چراکه آنها همچنان قهرمان اروپا و جهان هستند.

پس از برتری 1-0 لاتزیو مقابل سمپدوریا در سری آ، سیمونه اینزاگی گفتگویی با خبرنگاران داشت. لاتزیو به زودی در لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ است.

اینزاگی در مصاحبه با اسکای گفت:

“ بازی مقابل سمپدوریا بسیار پیچیده بود. آنها در فرم خوبی هستند اما عملکرد خوبی در نیمه اول داشتیم. می توانستیم در نیمه اول حداقل یک گل بیشتر بزنیم. پس از گل به خوبی بازی را کنترل کردیم. هدف لاتزیو از ابتدای فصل رسیدن به جمع 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و کسب دوباره سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود. به هدف نخست خود رسیدیم و برای عملی شدن هدف دوم چند تیم بزرگ را در جدول سری آ جلوتر از خود می بینیم. اخیرا 6 برد پیاپی کسب کردیم و به کورس برگشتیم بنابراین هر چیزی تا پایان فصل ممکن است.
 

بایرن مونیخ در شرایطی به مصاف لاتزیو می رود که شاگردان هانسی فلیک در فرم خوبی نیستند. آنها دیشب در بوندسلیگا با نتیجه 2-1 مغلوب آینتراخت فرانکفورت شدند. سرمربی لاتزیو در این مورد افزود:

“ اهمیتی به نتایج بایرن مونیخ نمی دهیم. بایرن مونیخ تنها قرعه ای بود که دوست نداشتیم با آنها روبرو شویم. بایرن مونیخ قهرمان اروپا و جهان است. آنها مثل سایر تیم ها دچار برخی مشکلات شدند. این مشکلات برای ما نیز پیش آمد. دیدار سختی خواهد بود اما صادقانه بگویم فقط می خواهیم از این بازی لذت ببریم و افسوس می خوریم که ورزشگاه بدون تماشاگر خواهد بود.

منبع
برچسب ها: سیمونه اینزاگی لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.