بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم بایرن همچنان در امر گلزنی می تازد.

رابرت لواندوفسکی قاتل لهستانی باواریایی ها در دیدار برابر فرانکفورت با وجود شکست تیمش تک گل بایرن را به ثمر رساند تا فرم خارق العاده اش را ادامه دهد.

رابرت لواندوفسکی 26مین گلش را در دیدار روز گذشته به ثمر رساند تا در بین 5 لیگ معتبر اروپا 8 گل با نزدیک ترین تعقیب کننده اش فاصله ایجاد کند.

کسب آقای گلی بوندس لیگا موردی ست که لوا در بایرن و دورتموند به آن رسیده است؛ مهاجم ملی پوش باواریایی ها دو هدف بزرگتر را دنبال می کند: کسب کفش طلای اروپا و رسیدن به رکورد 50 ساله ی گرد مولر.

لواندوفسکی در حال حاضر با اختلافی مناسب در صدر جدول کفش طلای اروپاست و اگر روال به همین شکل ادامه بیابد، بعید است که مهاجم بایرن این فصل این جایزه را از دست بدهد.

اما رسیدن به رکورد گرد مولر یعنی زدن 40 گل در یک فصل بوندس لیگا. اگر هفته به هفته پیش برویم، لواندوفسکی در تاریخ بوندس لیگا تا پایان هفته 22م بیشترین گل را در این فصل(26) به ثمر رسانده است و گرد مولر فصل 1972-3 با 24 گل در رتبه دوم است.

لوا با همین تعداد گلی که به ثمر رسانده است تا پایان هفته 23م نیز برترین گلزن بوندس لیگا خواهد ماند و در پایان هفته 24، مشترکا با گرد مولر فصل 1971-2 در رتبه نخست قرار می گیرد.

اما جهش مولر در پایان هفته 25م اتفاق خواهد افتاد، جایی که او با 3 گلی که در این هفته به ثمر رسانده است 29 گله می شود.

لواندوفسکی برای عقب نماندن از کورس هفتگی اش با گرد مولر باید در سه بازی آتی بایرن در لیگ (کلن، دورتموند، برمن)  حداقل هر بازی 1 گل به ثمر برساند.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی گرد مولر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.