بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن سه شنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف لاتزیو می رود.

مردان فلیک در حالی پای به این دیدار خارج خانه میگذارند که در هفته های اخیر در لیگ عملکرد مناسبی نداشته اند. کسب 1 تساوی و تحمل 1 شکست در دو بازی گذشته، باعث شده تا بایرن آن حاشیه امنیتش در صدر جدول را از دست بدهد و لایپزیش را در 2 امتیازی خود ببیند.

اما در سوی دیگر لاتزیو شرایط کاملا متفاوتی دارد. این تیم دیدار ابتدای هفته اش را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت تا روند مناسبش ادامه دار باشد.

وضعیت لاتزیو در سری آ

لاتزیو در حال حاضر در رده 5م سری آ ایستاده است. ماجراجویی تیم پایتخت نشین ایتالیایی در این فصل سری آ را می توان در سه بخش تقسیم کرد. در چهار هفته ی و ضعیف ابتدایی لیگ که لاتزیو با 1 پیروزی و 2 شکست تا رده15م جدول نیز پایین رفت. 11 هفته ی بعدی که این تیم با 5 پیروزی و 3 شکست خود را به رده 9 و میانه ی جدول رساند و هشت دیدار اخیر که با 7 پیروزی برای مردان اینزاگی همراه شده و لاتزیو را به سهمیه اروپایی نزدیک کرده است.


تا پیش از شروع هفته ی جاری، لاتزیو 37 گل به ثمر رسانده بود که از6 تیم ابتدایی جدول کمتر، و از 13 تیم انتهایی بیشتر بود. این تیم همچنین 30 گل نیز دریافت کرده است که درر بین تیم های بالانشین تنها رم با 35 گل خورده آمار بدتری دارد.

نتایج کلی

لاتزیو همانطور که گفته شد در مود خوب خود قرار دارد. در 10 دیدار اخیر، این تیم 8 پیروزی کسب کرده و تنها 2 شکست داشته است. آتالانتا (جام حذفی) و اینتر تیم هایی بودند که برابر لاتزیو به پیروزی رسیدند و فیورنتینا ، رم و آتالانتا(سری آ) تیم هایی بودند که در این بازه برابر لاتزیو تن به شکست دادند.


لاتزیو در مجموع 31 دیدار این فصلش، 53 گل زده و 41 گل خورده است که بیانگر خط تهاجمی و دفاعی متوسط این تیم است

عملکرد خانگی

7 بازی و 7 پیروزی عملکرد لاتزیو در دیدارهای اخیرش است. در 16 دیدار خانگی خود، لاتزیو 10 پیروزی ، 3 تساوی و 3 شکست داشته است. آتالانتا، اودینزه و ورونا تیم هایی بودند که موفق به کسب پیروزی در زمین لاتزیو شده اند و یوونتوس، اینتر و بروخه بلژیک برابر این تیم در رم به تساوی رسیده اند.


این تیم در خانه 28 گل زده و 19 گل خورده است که بازهم آمارها نشان از عملکرد متوسط این تیم در خط حمله و دفاع در دیدارهای خانگی دارد.  اما در 7 دیدار اخیر خود، لاتزیو 13 گل در خانه زده و تنها 3 گل خورده است و 4 بار کلین شیت کرده است؛ یعنی این تیم در هفت دیدار گذشته ی خانگی اش تنها در 3 دیدار گل خورده آن هم هر دیدار یک گل.

در جدول دیدارهای خانگی سری آ، تیم اینزاگی با 7 برد و 3 شکست در 12 دیدار خود در رده 4م ایستاده است. لاتزیو 18 گل در دیدارهای خانگی اش زده و 14 گل نیز دریافت کرده ست.

وضعیت بازیکنان

در تیم لاتزیو در حال حاضر ماروسیچ با حضور در 30 دیدار فصل بیشترین استفاده راداشته است.آکپرو و آسربی نیز با 28 حضور در رده های بعدی هستند.


مطابق انتظار چیرو ایموبیله با زدن 19 گل و ارسال 4 پاس گل در 26 دیداری که به میدان رفته برترین بازیکن تیم در امر گلزنیست.

ساویچ نیز با 5 گل و 9 پاس گل در 27 دیدارخود، برترین پاسور لاتزیو محسوب می شود.

پریرا، رادو، فلیپه و استراکوشکا(گلر نخست) مصدومان لاتزیو را تشکیل می دهند و احتمالا بایرن در بازی سه شنبه در برابر گلر سابقش پپه رینا قرار خواهد گرفت.

عملکرد خارج خانه

در خارج خانه از قدرت لاتزیو کاسته شده است. در 5 دیدار اخیر خارج خانه این تیم 2 پیروزی و 2 شکست داشته و در 10 دیدار اخیر خارج از رم نیز لاتزیو به 3 پیروزی و 3 شکست دست یافته است.


امار کلی تیم اینزاگی در این فصل در خارج خانه بسیار نزدیک است: 15 بازی 6 برد و 4 شکست، 25 گل زده و 22 گل خورده.

آتالانتا تنها تیم استخون داریست که لاتزیو موفق شده در خارج خانه برابر آن به پیروزی برسد. اما در دو مصاف برابر تیمهای قدرتمند سری آ در خارج خانه، لاتزیو برابر اینتر و میلان حرفی برای گفتن نداشته و شکست خورده است.

در جدول خارج خانه سری آ، لاتزیو 6 برد و 3 تساوی از 11 دیدارش کسب کرده و 5م است. 20 گل زده و 16 گل خورده ماحصل نتایج لاتزیو در خارج از رم می باشد.

دومین تیم برتر سری آ در هفته های گذشته

در 5 هفته ی اخیر سری آ، لاتزیو با 4 پیروزی و 1 شکست بعد از اینتر(4 پیروزی و 1 تساوی) برترین تیم بوده است.

منبع
برچسب ها: لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.