بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، چیرو ایموبیله، گلزن لاتزیو به ستایش از بایرن مونیخ و روبرت لواندوفسکی پرداخت.

چیرو ایموبیله، مهاجم 31 ساله لاتزیو در فصل 20-2019 رقابت نزدیکی با روبرت لواندوفسکی بر سر کسب کفش طلای اروپا داشت و در نهایت برنده این عنوان شد. چیرو ایموبیله در آستانه دیدار لاتزیو و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا و رویارویی با لواندوفسکی، مصاحبه ای با وب سایت یوفا انجام داده است:

از رویارویی با برنده لیگ قهرمانان اروپا خوشحالیم

“ رویارویی با چنین قرعه ای مثل یک پاداش است. رویارویی با بهترین باشگاه های دنیا باعث بروز حس رضایت می شود و انگیزه مضاعفی به ما می دهد. مشخصا بازی سختی مقابل بایرن مونیخ در پیش داریم اما در دو بازی رفت و برگشت تمام تلاش مان را به کار می گیریم. بایرن مونیخ تیمی بسیار تهاجمی است و فوتبال سریع و کاملی بازی می کند. این یعنی ما برای متوقف کردن حملات آن ها کار مشکلی داریم اما باید با استفاده از نقاط ضعف آن ها، بتوانیم ضربه خودمان را بزنیم. ما با برنده فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا روبرو می شویم و فارغ از هر نتیجه ای، باید از کاری که در لیگ قهرمانان انجام داده ایم، راضی باشیم. حضور در این جا پس از سال ها غیبت، خودش یک دستاورد بزرگ و مایه خوشحالی ماست.
 

سیری ناپذیری لواندوفسکی را می پسندم

“ سیری ناپذیری و راضی نشدن چیزی است که بیش از همه چیز درباره لواندوفسکی، می پسندم. هر سال او سعی می کند بهتر شود و از مرزهایش فراتر برود. لواندوفسکی یک مهاجم کامل و استثنایی است. به نظرم لوا بهترین مهاجم نوک جهان است و باید خیلی مراقب او باشیم. این که توانستم او را در رقابت کسب کفش طلا شکست دهم، دیوانه کننده بود. رقابت با بزرگانی چون او و کریستیانو رونالدو، برایم شادی زیادی به ارمغان می آورد.

منبع
برچسب ها: چیرو ایموبیله لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.