بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک گفت تیمش مقابل بیله فلد و فرانکفورت اصلا خوب نبوده اما باید مقابل لاتزیو با انگیزه بالا بازی کند.

در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب تیم های لاتزیو و بایرن مونیخ در استادیوم المپیکو رم به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از بازی با لاتزیو، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

زوله مصدوم شده و کیمیش به خط دفاع می رود

“ من آدمی بهانه جو نیستم. در نیمه اول بازی با بیله فلد و فرانکفورت اصلا خوب نبودیم. حالا باید برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فرم خوبی باشیم. این بازی ها برای ما خاص هستند و انتظار دارم تیم برای این دیدار، باانگیزه باشد. نیکلاس زوله با کوفتگی روبرو شده و حضورش در بازی فردا در هاله ای از ابهام است. یوسوا کیمیش ممکن است در سمت راست خط دفاعی بازی کند. با این حال هنوز تصمیم قطعی نگرفته ایم. گورتسکا از اول بازی می کند. بازگشت پس از بیماری کرونا نباید دست کم گرفته شود. امیدواریم او بتواند مثل بازی با فرانکفورت بازی کند. گورتسکا بازیکنی مهم برای سبک بازی بایرن مونیخ است.
 

کلوزه، لاتزیو را خوب می شناسد

“ می خواهم تیمم برای بازی فردا از ابتدا هوشیار باشد و آن ها بارها نشان داده اند که می توانند کاملا متمرکز باشند. به عملکردی که آن ها فردا مقابل لاتزیو نشان خواهند داد، اعتماد کامل دارم. موسیالا همیشه یک گزینه برای ما است. با این حال در روند رشد یک بازیکن جوان، نوساناتی هم وجود دارد. طی هفته های گذشته، اخبار زیادی پیرامون موسیالا مطرح شد که ممکن است روی او فشار ایجاد کند. جمال دوباره در مسیری صحیح قرار گرفته و برای بازی فردای ما یک گزینه است. ما هنوز بازی های لاتزیو مقابل دورتموند را به خاطر داریم که خیلی خوب بازی کردند. کلوزه می تواند در این خصوص به ما کمک کند. کلوزه با چند بازیکن لاتزیو هم تیمی بوده و سرمربی آن ها را خوب می شناسد.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.