بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لاتزیو آن چیزی که خیلی ها انتظار داشتند، نبود و بایرن مونیخ با وجود داشتن چندین غایب تاثیرگذار، به راحتی در المپیکو یک برد قاطع کسب کرد تا نشان دهد که همچنان از مدعیان اصلی فتح اروپا است.

اشتباه وحشتناک و آماتورگونه متئو موساکیو، تمام معادلات سیمونه اینزاگی را به هم ریخت تا بایرن مونیخ که پس از چند ناکامی در بوندسلیگا، انگیزه های زیادی برای این بازی داشت، بی رحمی خود را نشان دهد. بایرن مونیخ که پیش تر در استادیوم المپیکو، 1-7 توانسته بود آاس رم را شکست دهد، این بار در المپیکو شکست 4-1 را به لاتزیو تحمیل کرد تا صعود آن ها به یک چهارم نهایی تقریبا قطعی شود. بایرنِ هانسی فلیک، همچنان تیمی ترسناک است.
 

اطلاعات بازی لاتزیو و بایرن مونیخ
•تاریخ برگزاری: سه شنبه، 5 اسفند 1399 (23 فوریه 2020)
•ساعت برگزاری: 23:30 به وقت تهران
•مکان برگزاری: استادیوم المپیکو، رم
•تورنمنت: دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
•داور: اورل گرینفلد (اسرائیل)
•گلزنان لاتزیو: خواکین کوریا 48'
•گلزنان بایرن مونیخ: روبرت لواندوفسکی 9'، جمال موسیالا 24'، لروی سانه 42'، گل به خودی آچربی 47'

 

گل های بازی لاتزیو و بایرن مونیخ

لاتزیو 0-1 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی 9': اشتباه وحشتناک متئو موساکیو برای ارسال پاس به عقب به رینا باعث شد لواندوفسکی در میانه راه، توپ را برباید. مهاجم لهستانی پس از دریبل زدن رینا، به راحتی توپ را وارد دروازه خالی کرد.

لاتزیو 0-2 بایرن مونیخ؛ جمال موسیالا 24': پاس گورتسکا به جمال موسیالا رسید و این هافبک جوان با شوتی زمینی و دقیق از لب خط محوطه جریمه، دروازه رینا را باز کرد.

لاتزیو 0-3 بایرن مونیخ؛ لروی سانه 43': روی فرار عالی کینگزلی کومان و جا ماندن مدافعان لاتزیو، فرصتی عالی ایجاد شد. کومان به محوطه جریمه لاتزیو رسید و شوت زد که رینا توپ را برگشت داد اما لروی سانه در ریباند، دروازه خالی را باز کرد.

لاتزیو 0-4 بایرن مونیخ؛ گل به خودی فرانچسکو آچربی 47': سانه پس از فریب مدافعان لاتزیو، یک پاس عرضی برای آلفونسو دیویس ارسال کرد تا دروازه لاتزیو باز شود اما توپ با برخورد به پاهای آچربی، وارد دروازه لاتزیو شد. اگر آچربی سر راه نبود، دیویس می توانست گلزنی کند.

لاتزیو 1-4 بایرن مونیخ؛ خواکین کوریا 48': پاس لوئیس آلبرتو به خواکین کوریا رسید. مهاجم آرژانتینی با استفاده از تعلل مدافعان بایرن مونیخ با مانوئل نویر تک به تک شد و دروازه بایرن مونیخ را گشود.

منبع
برچسب ها: لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.