بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته بایرن مونیخ در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه لاتزیو به برتری رسید. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

به طور کلی همه بازیکنان، امروز انتظارات را برآورده کردند. حریف را به خوبی تحت فشار قرار دادیم و از نمایش شاگردانم در بازی با لاتزیو رضایت دارم. لیگ قهرمانان اروپا برای ما رقابت هایی خاص است. همه آماده بودند تا کارهای خاصی انجام دهند و تیم کاملا شایسته این پیروزی بود. یک چهارم نهایی؟ اول باید در دور برگشت با لاتزیو حاضر شویم. می خواهیم به یک چهارم نهایی برویم و با بازی امروز، به آن مرحله نزدیک هستیم. زمان بازگشت مولر؟ هنوز تست هایی باید گرفته شود. پس از منفی شدن تست ها و رد و بدل شدن مدارک، تیم پزشکی چراغ سبز نشان می دهد. هر اندازه مولر زودتر برگردد، خوشحال تر خواهیم بود.

 

لروی سانه:

ما می خواستیم که در بازی خارج از خانه به خوبی خودمان را نشان دهیم، تهاجمی باشیم و ثابت کنیم که می توانیم از دقیقه اول بر روی حریف فشار بیاوریم. ما به خوبی از شانس هایمان استفاده کردیم و فکر می کنم که نمایش با ثباتی داشتیم. مربی به ما گفته بود که اگر آن ها را تحت فشار قرار دهیم، حتما دچار اشتباه خواهند شد.
 

لئون گورتسکا:

خوشحالم که در چنین بازی بزرگی به میادین برگشتم. در این بازی خیلی خیلی خوب بودیم. امروز در مسیر صحیحی گام برداشتیم. بازی امروز خیلی مهم بود و به حریف هیچ فرصتی برای خودنمایی ندادیم. جمال موسیالا؟ او امروز از این که قرار بود از ابتدا بازی کند، شدیدا خوشحال بود. ما همه در تلاش هستیم تا او احساس راحتی کند و نگرانی نداشته باشد. من و یوسوا سعی کردیم تا موسیالا را پوشش دهیم و او خوب کار کرد. امیدوارم که جمال، تیم ملی آلمان را برای بازی های ملی انتخاب کند.
 

سیمونه اینزاگی (سرمربی لاتزیو):

متاسفانه این هفته هم گفته بودم که بچه ها باید بازی همیشگی شان را به نمایش بگذارند. ما مقابل قهرمان جام باشگاه های جهان، دچار تنش شدیم اما اساسا سه گل از چهار گل آن ها را خودمان زدیم. اگر وقتی بازی 1-0 بود آن پنالتی گرفته می شد، جریان بازی تغییر می کرد اما نه پنالتی گرفته شد و نه توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. برای قوی تر شدن و رشد در آینده از این تجربه، درس خواهیم گرفت. طبیعی است که در رختکن ما ناامیدی وجود داشته باشد اما حضور در این جا به خودی خود، برای ما یک دستاورد است. در بازی هایی در این سطح باید صد درصد توان تان را به کار گیرید و امیدوار باشید حریف در بهترین فرم نباشد. ما در خصوص قهرمان جام باشگاه های جهان صحبت می کنیم که سه گل از چهار گل آن ها را خودمان به آن ها هدیه دادیم. در این سطح، نباید چنین اشتباهاتی مرتکب شد. هیچ کس نمی گوید بایرن مونیخ مستحق برد نبود اما اشتباهات خودمان باعث شد که بایرن مونیخ به ما ضربه بزند. قبلا هم گفته بودم حضور در شانزده تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا، هدف ما بود و می خواستیم با ترکیب کامل به مصاف بایرن مونیخ برویم. آن ها مصدومان زیادی داشتند اما غایبان ما هم بسیار موثر بودند. امیدواریم بتوانیم در مونیخ با فشار و تنش کم تری برابر بایرن مونیخ بازی کنیم.

منبع
برچسب ها: لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.