بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، جمال موسیالا را به زودی در پیراهن مانشافت خواهیم دید؛ شاید در یورو 2020!

جمال موسیالا، هافبک 17 ساله بایرن مونیخ که زاده آلمان است اما برای رده های سنی انگلیس به میدان رفته، پس از ماه ها تردید تصمیم گرفته برای تیم ملی بزرگسالان آلمان بازی کند. به گزارش اتلتیک، جمال موسیالا امروز در تماسی به گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس اعلام کرد که دعوت یواخیم لوو برای حضور در تیم ملی آلمان را می پذیرد.

موسیالا در مصاحبه با اتلتیک از تصمیمش برای حضور در تیم ملی آلمان گفت:

بدون حمایت چلسی و انگلیس نمی توانستم این جا باشم

“ دو قلب دارم که یکی برای آلمان و دیگری برای انگلیس می تپد. در پایان پس از یک دوره طولانی تفکر، تصمیم گرفتم برای تیم ملی بزرگسالان آلمان بازی کنم، همان سرزمینی که در آن زاده شده ام. این تصمیم برایم خیلی آسان نبود. بدون حمایت و اعتماد اتحادیه فوتبال انگلیس و باشگاه چلسی، نمی توانستم اکنون این جایی باشم که هستم. در انگلیس، دوران لذت بخشی را تجربه کردم. با یواخیم لوو، مکالمه ای دوستان و بسیار خوبی داشتم. ما در مونیخ شخصا با هم ملاقات کردیم. در این دیدار، آقای لوو یک مسیر واضح و مشخص از حضور من در تیم ملی آلمان را نشان داد. آقای لوو و بیرهوف خیلی به من علاقه نشان دادند و من تحت تاثیر قرار گرفتم. آقای لوو تمام ویژگی ها، نقاط ضعف و قوت مرا آنالیز کرده است. او بازی در پست هافبک تهاجمی را بهترین نقش برای من می داند.
 

فلیک مشوق من بود

“  هانسی فلیک و هم تیمی هایم در بایرن مونیخ، نقش مهمی در این تصمیم داشتند. وقتی دیدم که گنابری، نویر و کیمیش با رسانه ها درباره من مصاحبه کردند، خیلی خوشحال شدم. برای آن ها به عنوان بازیکن بایرن مونیخ، تیم ملی آلمان و یک انسان، احترام زیادی قائلم. نویر در بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان کاپیتان است و می توانم هرروز چیزهای زیادی از او بیاموزم. آقای فلیک مرا خیلی تشویق کرد تا تصمیمم را بگیرم و هر وقت که می خواستم، می توانستم با او در این باره صحبت کنم. این نشان می دهد که در زمان و مکان درستی قرار دارم. از تصمیمی که گرفته ام خیلی خوشحالم. حضور در یورو در مونیخ یک رویای بزرگ برای من است و هر کاری خواهم کرد تا با نمایش های خوب در نیم فصل دوم، راهی یورو شوم. البته حضور در جام جهانی 2022 و یورو 2024 در آلمان هم هدف بزرگی برای من است.

منبع
برچسب ها: جمال موسیالا تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.