بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرژ گنابری، ستاره آلمانی بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد این تیم در بازی های بعدی کمتر به حریفان موقعیت بدهد.

شرایط دوباره باب میل بایرن مونیخ شده و این تیم در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان موفق به کسب پیروزی پرگل می شود. امروز بایرن در شرایطی با پنج گل کلن را مغلوب کرد که سرژ گنابری با ورود به میدان در نیمه دوم دو بار موفق به گلزنی شد. حالا این ستاره جوان در مورد پیروزی بایرن مونیخ و البته تاثیرگذاری خود بعد از حضور در ترکیب تیمش صحبت کرده است.

 

سرژ گنابری گفت: "وقتی من و توماس مولر در نیمه دوم وارد میدان شدیم، شرایط بایرن مونیخ در جریان مسابقه خیلی خوب به نظر نمی رسید و ما به اندازه کافی بر حریف مسلط نبودیم. اما خوشبختانه ما خیلی سریع موفق شدیم بازی را 1-3 به سود بایرن مونیخ بکنیم و همین باعث شد کسب پیروزی برای ما آسان تر از قبل بشود.

 

گاهی اوقات متزلزل و ضعیف ظاهر می شویم و در بازی های پیش رو باید اطمینان حاصل کنیم که این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد. البته شما همیشه نمی توانید در تمام طول 90 دقیقه به حریف خود هیچ فرصتی برای گلزنی ندهید، اما ما باید این شرایط را به میزان قابل توجهی کاهش داده و اجازه موقعیت سازی به حریفان ندهیم."

منبع
برچسب ها: سرژ گنابری کلن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.