بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئال مادرید نمی خواهد فدریکو والورده را از دست دهد.

همه تیم های اروپا، به خاطر شرایط بد اقتصادی در اثر پاندمی ویروس کرونا با مشکلات مالی روبرو هستند و این یعنی، همه بازیکنان غیرقابل فروش نیستند و برای جور شدن بودجه ها، برخی تیم ها باید بازیکن بفروشند. رئال مادرید هم از این قاعده مستثنی نیست و به فروش نیاز دارد اما چند بازیکن ترکیب این تیم، غیرقابل فروش هستند که یکی از آن ها، فدریکو والورده است.

به گزارش خوزه فلیکس دیاز از مارکا، چندین تیم مطرح اروپایی وضعیت فدریکو والورده، هافبک 23 ساله رئال مادرید را دنبال می کنند. یکی از جدی ترین دنبال کنندگان والورده، بایرن مونیخ است. در تابستان گذشته و پس از فروش تیاگو آلکانتارا، بایرن مونیخ نسبت به جذب این هافبک اروگوئه ای علاقه نشان داد که البته چیزی جدی نشد. پس از گذشت چند ماه، بایرن مونیخ همچنان علاقه اش نسبت به جذب هافبک رئال مادرید را از دست نداده است اما با این وجود، هم رئال مادرید و هم خود بازیکن، به گزینه جدایی فکر نمی کنند.

فدریکو والورده که در این فصل با مشکلات مصدومیت روبرو بوده، فرصت دارد سه شنبه شب با غیبت کاسمیرو، در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گیرد. والورده می داند که خط هافبک کروس، کاسمیرو و مودریچ، خط هافبک محبوب زیدان است و او باید از فرصت محرومیت کاسمیرو برای اثبات دوباره توانایی هایش نهایت استفاده را ببرد تا دوباره به ترکیب اصلی رئال مادرید راه یابد.

منبع
برچسب ها: فدریکو والورده رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.