بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ قصد دارد که در تابستان جانشینی برای ژروم بوآتنگ پیدا کند و برای این منظور الساندرو باستونی، مدافع 21 ساله اینتر، را در نظر دارد.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، با ایجنت و مدیران الساندرو باستونی تماس گرفته است و اگر چه تاکنون همه چیز در حد یک تحققی و پرس و جوی ساده بوده، اما به نظر می رسد که این ستاره جوان و آینده دار هدف باواریایی ها در پنجره تابستان پیش رو باشد.

 

تولیو تینتی، ایجنت باستونی، خاطرات خوبی از انتقال لوکا تونی به بایرن مونیخ در سال 2007 دارد و همواره روابط خوبی با این تیم داشته است.

 

با همه این اوصاف و با وجود علاقمندی حمیدزیچ و بایرن مونیخ به باستونی، به نظر می رسد که این بازیکن همچنان در اینتر باقی بماند. اولویت او، همانطور که چند روز پیش اعلام کرد، ادامه راه با صدرنشین سری آ است و اینتر پیشتر با مدیران این بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است.

 

اولویت اینتر نیز امضای قراردادهای طولانی مدت با ستاره های جوانی است که در حد و اندازه های نراتزوری می بیند.

گفته می شود که پیش نویس قرارداد جدید 2.5 میلیون یورویی به علاوه یک میلیون یورو پاداش، بین دو طرف تنظیم شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی به امضا خواهد رسید.

حال باید دید حمیدزیچ چقدر خواهان به خدمت گرفتن باستونی است و آیا اینتر حاضر خواهد بود دست از ستاره جوان خود بشوید؟ و مهمتر از همه اینکه این ستاره 21 ساله حاضر خواهد بود اینتر را با رویای بایرن مونیخ ترک کند؟

منبع
برچسب ها: الساندرو باستونی اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.