بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک این بار حاضر نشد به پرسش درباره آینده سرمربیگری اش پاسخ بدهد و گفت شرایط عوض نشده.

چهارشنبه شب تیم های بایرن مونیخ و لاتزیو در چارچوب دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلیانتس آرنا به مصاف هم می روند و بایرن مونیخ با توجه به پیروزی 4-1 در المپیکوی رم در دور رفت، خیالش بابت راهیابی به یک چهارم نهایی، راحت است. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از دیدار برگشت برابر لاتزیو، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مانوئل نویر سرما خورده است

“ مانوئل نویر کمی سرماخورده است و کینگزلی کومان هم مشکلات خفیف عضلانی دارد. منتظریم ببینیم چه می شود اما امیدواریم هر دو فردا در دسترس باشند. سی ساعت تا شروع بازی باقی مانده و من چیزی را درباره ترکیب بازی فردا لو نمی دهم. بازی فردا را هم می خواهیم ببریم و می خواهیم به روند بردهایمان ادامه دهیم، به خصوص این که این بازی خانگی است. لاتزیو تیمی است که فوتبال خوبی بازی می کند و باید آماده باشیم.
 

از قرارداد بازیکنان بایرن مونیخ اطلاع ندارم

“ بند تعداد بازی مشخص در قرارداد نوبل؟ از قرارداد بازیکنان خبر ندارم. نمی دانم که در قرارداد کدام بازیکن، چه بندی وجود دارد. من این جا هستم تا تصمیم بگیرم چه کسی بازی کند. آینده تیاگو دانتاش؟ هنوز تصمیمی نگرفته ایم. او روند پیشرفت خوبی دارد و پیوستن او به بایرن مونیخ، پروژه ای بود که آغازش را من خواستم. از نظر من دانتاش یک فوتبالیست عالی است. امیدوار بودیم او در رده زیر 23 سال بازی های بیشتری کند اما این طور نشد. اگر فرصتی باشد، او فردا دقایقی بازی خواهد کرد. قوانین قرنطینه برای بازیکنان ملی پوش در بازی های ملی؟ کاتلین کروگر با بازیکنان در تماس است و قوانین را می داند. اگر بازیکنی به قرنطینه برود، باشگاه ها باید مجاز به مداخله باشند. ما به همه بازیکنان مان نیاز داریم.
 

درباره آینده ام دیگر نظری نمی دهم

“ صحبت های رومنیگه درباره آینده من؟ دیگر در این خصوص حرفی نمی زنم چون چیزی برایم عوض نشده است. دیگر در این باره نظری نمی دهم. بحث ها در مورد من؟ وقتی کارم را این جا شروع کردم، گمانه های زیادی ایجاد شد. هرروز از سرمربی جدیدی حرف می زدند اما ما توانستیم روی بازی هایمان تمرکز کنیم. اکنون در بایرن مونیخ موضوعات زیادی مطرح می شود اما تیم کاملا متمرکز است، درست مثل کادرفنی. جدایی بواتنگ؟ هنوز کسی چیزی به من نگفته و من هم نمی توانم حرفی بزنم. ژروم در بازی های اخیر خیلی خوب کار کرده است. ژروم مثل تمام اعضای تیم چون هرناندز، دیویس و پاوار خوب بازی کرد. او در این فصل و فصل گذشته خیلی خوب کار کرده است.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک لاتزیو لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.