بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مهاجم باشگاه بایرن مونیخ معتقد است در صورت برد مقابل لایپزیش، باواریایی ها قدم مهمی در مسیر قهرمانی برداشته اند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، تیم آلمانی هفته سختی در پیش دارد و باید در آغاز هفته مقابل لایپزیش قرار بگیرد و سپس در لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن به میدان برود. به همین بهانه سایت رسمی باشگاه بایرن گفتگویی با توماس مولر انجام داده است که در ادامه می خوانید:

* معمولا هر سال بازی های مهمی در ماه آوریل دارید...

“ آوریل همیشه یادآور مسابقات پرتعداد و مهم بوده است و می توان گفت مهمترین بخش فصل است. بازی های تعیین کننده تیم قهرمان نزدیک تر می شوند. در لیگ قهرمانان نیز فشردگی و سختی مسابقات بیشتر می شود که اتفاقی هیجان انگیز است. می دانیم که قرار است مقابل حریفان خوبی بازی کنیم.
 

*متاسفانه روبرت لواندوفسکی را به خاطر مصدومیت ندارید. چطور به عنوان یک تیم با این شرایط کنار می آیید؟

“ شرایط ناراحت کننده ای برای ما و همچنین لوا است.وقتی بهترین گلزنمان را از دست می دهیم قطعا برایمان آسان نیست اما باید نشان دهیم حرفه ای هستیم و این شرایط برایمان تازگی ندارد. باید در کنار هم با این مساله کنار بیاییم. هنوز هم گزینه های خوبی در حمله داریم و می توانیم با آرایش های متفاوتی مقابل حریف قرار بگیریم. قطعا شرایطمان نسبت به زمانی که لوا در ترکیب بود اندکی قرق می کند اما نسبت به این اتفاق مثبت اندیشم. مصدومیت همیشه پیش می آید. حتی در زمان های نامناسب ولی ما هم تنها یک بازیکن باکیفیت در تیم نداریم بلکه بازیکنان خوب بسیار زیادی داریم. تا زمان برگشت لواندوفسکی می خواهیم بیشترین استفاده را از سایر بازیکنان بکنیم.
 

*غیبت لواندوفسکی باعث می شود زوج محبوبتان در مرکز حمله را از دست بدهید. آیا شرایط برایتان تغییر خواهد کرد؟

“ قطعا. من و لواندوفسکی تقریبا 7 سال است که در کنار هم بازی می کنیم. قطعا ارتباط خاصی با هم داریم. سبک بازی هم را درک می کنیم و به خوبی در کنار هم تمرین می کنیم. نبود او قطعا برای ما یا من خوب نیست زیرا همیشه در زمین دنبال لوا هستم اما حالا باید بازیکن دیگری را به جایش پیدا کنم. باید جای او را پر کنیم و در شکل یک تیم متحد به اندازه او گل بزنیم.
 

*بازی مهمی مقابل لایپزیش دارید. آیا این بازی نقش مهمی در کورس قهرمانی دارد؟

“ یکی از بازی های مهم بوندس لیگا و این فصل است.اگر لایپزیش را ببریم نقش مهمی در مسیر قهرمانی برداشته ایم. اگر هم نبریم شرایط جذاب باقی می ماند. این بازی قطعا برای هواداران فوتبال در آلمان جذابیت دارد و بازی مهمی خواهد بود.
 

*در سال های اخیر 4 تساوی مقابل لایپزیش داشتید. چه چیزی این تیم را قدرتمند می کند؟

“ قدرت این تیم در هماهنگی و توازن آنها است. می دانند در زمین مسابقه چه برنامه ای دارند و در حمله یا دفاع به یک بازیکن خاص متکی نیستند. 4 تساوی متوالی در بازی های اخیر مقابل ما هم قدرت آنها را نشان می دهد. با این حال با 4 امتیاز اختلاف به مصاف این تیم می رویم. همیشه با این تصور به میدان می رویم که قرار است در این دیدار برنده شویم. این بازی هم همین طور است. با وجود دیداری سخت با روحیه ای مثبت وارد زمین می شویم.
 

*نبرد برای قهرمانی در مسابقات امسال خیلی جذاب است...

“ واقعا دوست داریم قهرمان شویم. می دانیم به خاطر شرایط موجود، این فصل خیلی خاص است. از همان اول مشخص بود فصل آسانی نخواهیم داشت اما فشار روی لایپزیش است. حتی اگر ببازیم هم صدرنشین باقی می مانیم و اگر ببریم نشانه خوبی به سمت قهرمانی است. این که فشار روی لایپزیش است را نکته مثبتی می دانم.
 

*در بازی قبل دو گل زدید، برای این بازی چه برنامه ای دارید؟

“ باید مطمئن شویم که در این دیدار پیروز می شویم و اگر گل بزنم خوشحال خواهم شد. همیشه گفته ام در فوتبال مهم نیست چه کسی گل می زند، مهم این است که من دو گل بزنم(می خندد). رویکردم در مورد این بازی هم همین است.
 

*چه آرزویی برای دو ماه پیش رو دارید؟ هم از لحاظ شخصی و هم تیمی...

“ مشخصا آرزویم این است که بتوانیم قهرمان شویم. در بوندس لیگا رقبای خوبی داریم و مسابقات طولانی تر است. همچنین لیگ قهرمانان نیز در پیش است. لیگ قهرمانان همیشه ویژه است به خصوص برای مدافع عنوان قهرمانی. اگر چه در مسابقات زیادی در لیگ قهرمانان به میدان رفته ام اما بازی در آن همیشه سخت است و می خواهیم به دور بعد برویم. در پاریس مقابل تیم قدرتمندی بازی می کنیم اما بازی جذابی خواهد بود و نکته مهم همین است. همیشه دوست داریم مقابل رقبای قوی بازی کنیم و پیروز شویم.

منبع
برچسب ها: توماس مولر لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.