بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، حساس ترین دیدار این هفته بوندسلیگا بین دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش برگزار می شود.

بایرن مونیخ در شرایطی با چهار امتیاز برتری نسبت به لایپزیش در صدر جدول قرار گرفته که رابرت لواندوفسکی را به علت مصدومیت در اختیار ندارد، اما بی تردید تزلزل در خط دفاعی را می توان در حال حاضر بزرگ ترین مشکل هانسی فلیک قلمداد کرد. از 35 گلی که بایرن مونیخ در این فصل دریافت کرده، هفت گل در 15 دقیقه ابتدایی وارد دروازه این تیم شده که این بدترین آمار این تیم در هر شش 15 دقیقه کل 90 دقیقه بوده است.

 

همچنین در این بازه زمانی 48 ضربه به سمت دروازه بایرن مونیخ نواخته شده که این نیز بالاترین آمار در طول تمامی بازی ها بوده است. جولیان ناگلزمان، سرمربی جوان و خوش آتیه لایپزیش نیز متوجه این موضوع شده و قصد دارد از همان ابتدا تیمش را برای ضربه زدن به بایرن مونیخ با آرایشی هجومی وارد زمین بکند. او دیروز در این رابطه گفت: "در 15 دقیقه اول، آمار و ارقامی روشن و واضح در مورد هر دو تیم ثبت شده که باید به آن استناد کرده و سعی بر استفاده از آن داشت."
 

از زمان حضور مانوئل نویر درون دروازه بایرن مونیخ، در هیچ فصلی به اندازه سال جاری دروازه این سنگربان بزرگ باز نشده و خط دفاعی بایرن مونیخ در این فصل متزلزل تر از همیشه نشان داده است. پس لایپزیش برای نزدیک شدن به صدر جدول و پایان دادن به روند قهرمانی های متوالی بایرن مونیخ، باید ریسک کرده و از همان دقیقه نخست برای باز کردن دروازه این تیم حمله بکند.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.