بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مربی لایپزیش بعد از شکست دیروز تیمش مقابل بایرن مونیخ اعتراف کرد که تیم باواریایی قطعا قهرمان خواهد شد.

به نقل از اسکای، جدال دیروز بایرن مونیخ و لایپزیش نقش مهمی در تعیین سرنوشت قهرمان مسابقات این فصل لیگ آلمان داشت. لایپزیش در حالی پا به این میدان می گذاشت که می توانست با پیروزی در این مسابقه فاصله خود با بایرن صدرنشین را به یک امتیاز کاهش دهد اما در نهایت با یک گل شکست خورد تا در فاصله 7 هفته مانده به پایان بوندس لیگا، اختلاف در صدر به 7 امتیاز افزایش پیدا کند.

یولین ناگلزمن، مربی لایپزیش در پایان این بازی اعتراف کرد که تیمش دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد. این مربی آلمانی گفت:

“ نباید به آن شکل گل می خوردیم اما باز هم نمایش خوبی داشتیم. در مقاطع مختلف به بایرن فشار آوردیم اما نتوانستیم گل بزنیم و این اولین بار نیست که در این فصل چنین اتفاقی می افتد. باید از این شکست درس بگیریم. تیم برتر میدان بودیم اما باید بیشتر از فرصت هایمان استفاده می کردیم. حال باید آن را فراموش کنیم. اگر سایر مسابقات فصل مطابق انتظار پیش برود و اتفاق خاصی نیافتد، بایرن قهرمان خواهد شد. هدف ما هم این است که در رده دوم جدول بایستیم.
 

مارسل سابیتسر، کاپیتان لایپزیش نیز با مربی تیمش هم نظر است و گفت:

“ فقط باید خودمان را برای این نتیجه سرزنش کنیم. اول باید این شکست را هضم کنیم. می خواهیم در رده دوم جدول قرار بگیریم و به فینال جام حذفی برسیم.
 

اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، انتظار می رود بایرن مونیخ برای نهمین بار پیاپی قهرمان بوندس لیگا شود. آخرین باری که تیمی به جز بایرن قهرمان بوندس لیگا شده بود، در فصل 12-2011 بود که دورتموند با هدایت یورگن کلوپ به قهرمانی رسید.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.