بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد که روبرت لواندوفسکی طی روزهای آینده تمرینات سبک خود را آغاز خواهد کرد.

روبرت لواندوفسکی در جریان برتری 3-0 لهستان برابر آندورا بود که دچار مصدومیت شد. او زننده یکی از گل های تیمش بود ولی در نیمه دوم به دلیل مصدومیت تعویض شد و بلافاصله به آلمان بازگشت.
 

لواندوفسکی خود را به تیم پزشکی باشگاه بایرن مونیخ معرفی کرد تا تست های دقیق تری روی او انجام شود و در نهایت مشخص شد که مصدومیت این ستاره لهستانی شدیدتر از تصورات است و تا 4 هفته نمی تواند بایرن را همراهی کند.

 

بر اساس تخمین به عمل آمده از میزان دوری روبرت لواندوفسکی از میادین، به نظر می‌رسد که او به طور قطع دیدارهای رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری‌سن ژرمن را از دست خواهد داد.

 

با این حال طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با احتمال تسریع در ریکاوری ستاره لهستانی و نهایتاً رسیدن او به دیدار برگشت مقابل پاری‌سن ژرمن مطرح شد؛ اتفاقی که البته بسیار دور از انتظار به نظر می رسد. در همین راستا اسپورت وان مدعی شده که لواندوفسکی بعد از یک هفته کامل استراحت طی روزهای آینده تمرینات سبک خود را آغاز خواهد کرد. با این حال بایرن مونیخ تمام ملاحظات لازم را در مورد آسیب دیدگی او در نظر خواهد گرفت و در مقطع کنونی می توان گفت که احتمال حضور او در دیدار برگشت مقابل PSG تقریباً غیر ممکن است.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.