بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامن پاوار، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ دوست دارد در پست مدافع مرکزی بازی کند و از پیوستن دایوت اوپامکانو به این تیم خوشحال است.

در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن چهارشنبه شب ساعت 23:30 به وقت تهران، دور رفت را در استادیوم آلیانتس آرنا برگزار می کنند. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، بنجامن پاوار، مدافع راست فرانسوی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و صحبت کرد.

“ در تیم ملی فرانسه، با بازیکنان پاری سن ژرمن در خصوص این رویارویی صحبت نکردیم زیرا بازی های مهمی در پیش داشتیم و روی تیم ملی فرانسه متمرکز بودیم. پاری سن ژرمن می خواهد انتقام شکست در فینال لیگ قهرمانان سال گذشته را بگیرد اما ما هم آماده ایم و می خواهیم هر دو بازی رفت و برگشت را ببریم. کیلیان ام باپه بازیکنی کلاس جهانی و دوست من است اما فردا با یکدیگر رقیب خواهیم بود. پاری سن ژرمن بازیکنان خوب دیگری هم دارد و تنها نباید روی کیلیان تمرکز کنیم.
 

چیزی با غیبت لواندوفسکی عوض نمی شود

“ انتقال اوپامکانو به بایرن مونیخ؟ او بازیکن خیلی خوبی است و در لایپزیش عملکرد شگفت انگیزی داشته است. خیلی خوب است که یک فرانسوی دیگر به جمع ما ملحق می شود. انتقال به پست دفاع میانی؟ ذاتا پستم همان جا است اما می توانم مدافع راست هم باشم. در حال حاضر به این مسئله فکر نمی کنم اما از بازی در پست مدافع میانی هم لذت می برم. غیبت لواندوفسکی؟ چیز زیادی تغییر نمی کند. لوا بهترین مهاجم دنیا است اما بازیکنان خوب دیگری هم داریم که می توانند جای او را پر کنند. چوپوموتینگ مقابل لایپزیش خیلی خوب بود. البته که غیبت لواندوفسکی را حس می کنیم اما مثل همیشه برای این بازی آماده می شویم.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.