بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک از غیبت مارک روکا و سرژ گنابری در بازی فردا مقابل پی اس جی خبر داد.

در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن چهارشنبه شب ساعت 23:30 به وقت تهران، دور رفت را در استادیوم آلیانتس آرنا برگزار می کنند. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت.

سرژ گنابری غایب خواهد بود

“ مارک روکا یکشنبه مصدوم شد و بازی فردا را از دست می دهد. سرژ گنابری هم گلو درد دارد و بازی فردا را از دست خواهد داد. فینال لیگ قهرمانان سال گذشته ربطی به بازی فردای ما مقابل پاری سن ژرمن ندارد. این یک بازی جدید مقابل تیمی جدید است. پاریس حالا سرمربی جدیدی دارد. ما می خواهیم ببریم و به نیمه نهایی برسیم. تمدید نشدن قرارداد بواتنگ؟ نمی دانم چرا باید درباره همه چیز در رسانه ها نظر بدهم. قبلا نظرم را درباره ژروم گفته ام و همه از توانایی های او با خبرند. بواتنگ فصل خوبی را سپری می کند. خواهیم دید که این اخبار صحت خواهد داشت یا نه.
 

خوشحالیم چوپوموتینگ را داریم

“ تانگی نیانزو؟ او حدودا شش ماه دور از میادین بوده و ده روز است که با تیم تمرین می کند. نیانزو بازیکن بااستعدادی است. امیدواریم او بتواند بدون مصدومیت ها، کیفیت واقعی اش را نشان دهد و به او اعتماد دارم. چوپوموتینگ؟ او یک ذخیره مهم و مطمئن برای ما است. خوشحالیم که چنین بازیکنی در اختیار داریم. انتقال پاوار به دفاع میانی؟ او در حال حاضر سمت راست بازی می کند. می دانم که پاوار دوست دارد دفاع وسط باشد و در بازی با فرایبورگ او را در این پست بازی دادم. همیشه خوب است که یک بازیکن بتواند در چندین پست بازی کند. نقاط قوت پاری سن ژرمن؟ آن ها از نظر دفاعی باثبات هستند، دروازه بان خیلی خوبی دارند و خط حمله شان هم نیاز به تعریف ندارد. ترکیب بازی فردا؟ باید شرایط را بررسی کنم. بازیکنانی که امروز در تمرین آماده بودند، می توانند فردا بازی کنند. گاهی اوقات باید نسبت به ترکیب، کنجکاوی وجود داشته باشد و من می خواهم پرونده این کنجکاوی باز بماند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.