بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرداشب بایرن و پاری سن ژرمن حساس ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2020-21 را انجام می دهند.

 

وضعیت مصدومان

بایرن برای دیدار فردا اصلی ترین بازیکنش یعنی لواندوفسکی را نخواهد داشت. لوا هر دو بازی رفت و برگشت را از دست می دهد.


همچنین داگلاس کاستا و کورنتین تولیسو که مدت ها مصدوم هستند به هر دو بازی با پاریس نخواهند رسید. بونا سار جدید ترین مصدوم باواریایی هاست که احتمالا تنها فقط بازی رفت را از دست خواهد داد.

در تمرینات امروز که آخرین جلسه ی تمرینی پیش از دیدار با پاریسن ژرمن محسوب می شود، سرژ گنابری و مارک روکا حضور نداشتند که علت مشخص نیست و هیچ گمانه زنی در مورد حضور یا عدم حضور آن ها به میان نیامده است.

در پاری سن ژرمن طی دو روز گذشته، تست کرونای مارکو وراتی و فلورنزی، دو بازیکن ایتالیایی مثبت اعلام شده است. این دو بازیکن قطعا دیدار رفت را از دست می دهند اما ممکنست به دیدار برگشت برسند(خصوصا وراتی).

دیگر بازیکنان اسیب دیده تیم فرانسوی شامل برنات، کورزاوا و ایکاردی می باشد که احتمال فراوان در هر دو دیدار غایب خواهند بود. وضعیت هررا، پارادس، و سارابیا نیز حداقل برای دیدار رفت نامشخص است.

 

داور:ماتئو لاهوز از اسپانیا

داور 44 ساله اسپانیایی تا کنون 4 بازی برای بایرن قضاوت کرده است. در این 4 بازی که بایرن همواره در خارج مونیخ به میدان رفته، 3 پیروزی (1-0 ویکتوریا پلژن فصل 2013-14/ 2-0 بنفیکا فصل 2018-19/ و 3-0 لیون فصل گذشته) و 1 شکست بدست آورده است. تنها شکست بایرن با قضاوت لاهوز برابر پاری سن ژرمن و با نتیجه 3-0 در فصل 2017-18 بوده است.


لاهوز در این 4 دیدار، شش کارت زرد به بایرنی ها داده است و هیچ بازیکنی را از بایرن اخراج نکرده است. تیم های حریف بایرن نیز در این دیدارها 9 کارت از لاهوز دریافت کرده اند.

پاریسی ها نیز سه دیدار با قضاوت لاهوز انجام داده اند که جز پیروزی 3-0 برابر بایرن، 2 شکست متحمل شده اند (2-1 دورتموند فصل 2019-20/ 2-1 منچستر فصل 2020-21) .

پاریسی ها نیز 8 کارت از لاهوز دریافت کرده اند و رقبایشان نیز 7 کارت زرد و 1 پنالتی از لاهوز گرفته اند.

منبع
برچسب ها: پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.