بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته بایرن در دیداری عجیب و مملو از بدشانسی، برابر مهمانش پاری سن ژرمن شکست خورد.

این باخت 3-2 جدای از اینکه کار باواریایی ها را برای صعود مشکل کرد، چند آمار جاری تیم و بازیکنان را نیز از بین برد:

 

اولین شکست فلیک

سرمربی بایرن سرانجام پس از 16 بازی طعم شکست را در لیگ قهرمانان چشید. فلیک که 15 برد و 1 تساوی در دیدارهای گذشته اش کسب کرده بود، سرانجام با بایرن در این تورنومنت باخت.


همچنین سرمربی باواریایی ها که به نخستین مربی تاریخ لیگ قهرمانان بدل شده بود که هر 7 بازی ابتدایی اش در مراحل حذفی را پیروز می شود، این آمار و رکوردش را نیز دست داد.

 

نخستین شکست با هرناندز

مدافع فرانسوی برای نخستین بار در حالیکه از ابتدا در ترکیب تیم حضور داشت، بهمراه بایرن شکست خورد. هرناندز پیش تر 34 بار در ترکیب نخستین بایرن قرار گرفته بود و هیچ گاه در این دیدار ها بازنده زمین را ترک نکرده بود.

 

پایان رکوردهای شکست ناپذیری تیم

پس از گذران 19 بازی بدون باخت، بایرن سرانجام در یک دیدار لیگ قهرمانان شکست خورد. اخرین بار لیورپول موفق شده بود باواریایی ها را شکست دهد.


همچنین تیم مونیخی پس از شکست برابر لیورپول، 8 پیروزی متولی در خانه اش در اروپا کسب کرده بود که این آمار نیز به 9 نرسید و قطع شد.

 

رکورد نویر نیز قطع شد

مانوئل نویر نیز که با حضور در بازی با پی اس جی از رکورد فرانک ریبری در بیشترین بازی برای بایرن گذشت، نتوانست رکورد 17 بازی پیاپی پیروزی اش در لیگ قهرمانان را ادامه دار کند و سرانجام پس از تجربه 17 پیروزی متوالی، شکست خورد.

 

بایرن رسم لیگ قهرمانان را به هم زد!

پی اس جی برای نخستین بار پس از 4 بازی توانست برابر مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی برسد. پیش تر این تیم برابر میلان و رئال که مدافع عنوان قهرمانی بودند، هر 4 بازی رفت و برگشت را نیز باخته بود.


همچنین تا کنون سابقه نداشته در مصاف دو فینالیست یک فصل در فصل بعدی اش، تیم نائب قهرمان موفق به صعود شود. با وجود شکست خانگی، بایرن فرصت تداوم بخشیدن به این رکورد را دارد.

منبع
برچسب ها: پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.