بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک از اوضاع نا به سامان مصدومیت ها در بایرن مونیخ گفت.

در هفته 28 بوندسلیگا فصل 21-2020 بایرن مونیخ، عصر شنبه ساعت 18:00 به وقت تهران در استادیوم آلیانس آرنا میزبان اونیون برلین خواهد بود. بایرن مونیخ با داشتن حدود ده غایب، در این بازی حاضر می شود. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از بازی با اونیون برلین، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

زوله به پاریس نمی رسد

“ گورتسکا، زوله، هرناندز و مارک روکا بازی فردا را قطعا از دست می دهند. روکا پس از بازی با لایپزیش مصدوم شد. او تمرینات را شروع کرد اما دوباره متوقف شد. لوکاس دچار کوفتگی شده است. عضلات شکمی لوکاس آسیب ندیده اما او از آن ناحیه احساس درد می کند. امیدواریم گورتسکا و لوکاس هرناندز برای بازی با پاری سن ژرمن در دسترس باشند. مشکلات زوله و گورتسکا هر دو عضلانی است اما شدت مصدومیت گورتسکا کم تر است. بنابراین زوله در پاریس ما را همراهی نمی کند. بازی با پاریس؟ می خواهیم اول اونیون را ببریم اما همین هم سخت است. کسب سه امتیاز بازی فردا هدف ماست اما باید مطمئن شویم که می توانیم فشار کاری را روی بازیکنان مان تنظیم کنیم. در دسترس بودن سانه و پاوار؟ آن ها امروز نرم دویدند. آن ها طی هفته های اخیر بازی های زیادی انجام دادند و خوب بود که فشار کاری روی آن ها کم تر شود. این باعث می شود آن ها برای بازی های بعدی، کاملا آماده شوند.
 

از هانسی فلیک درباره آینده اش در بایرن مونیخ سوال شد که او فورا گفت:

“ سوال بعدی!
 

نیانزو مستعد است اما نمی تواند 90 دقیقه بازی کند

“ برای بازی فردا، چندین بازیکن از تیم جوانان همراه ما خواهند بود. کریستوفر اسکات هفته پیش هم در لایپزیش همراه ما بود. برخی از این بازیکنان ممکن است فرصت بازی داشته باشند. تانگی نیانزو؟ هنوز زود است او 90 دقیقه کامل بازی کند اما برنامه ما این است که در طول بازی، نیانزو را به زمین بفرستیم. نیانزو دو مصدومیت شدید داشته و برای مدتی طولانی از میادین دور بوده است. او ضربات سر قدرتمندی می زند و تهاجمی است اما در زمینه مالکیت توپ و کار با توپ هم خوب است. نیانزو بازیکن خیلی جوانی است و پتانسیل بالایی برای پیشرفت دارد که منتظرش هستیم.
 

سزاوار داشتن آرامش هستیم

“ یک سال و نیم است که سرمربی بایرن مونیخ هستم. سال گذشته تیم از نظر کیفی، وضعیت بهتری نسبت به امسال داشت. با این حال، الان هفت امتیاز نسبت به تیم دوم بوندسلیگا بیشتر داریم و با پیروزی در پاریس می توانیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسیم. از کادرفنی ام راضی ام و لذت می برم؛ این را می توانید در تیم ببینیم. برای بازی با پاریس به ما دل گرمی می دهند و روی کار متمرکز هستیم. تیم هم نسبت به من متعهد و وفادار است؛ حتی بازیکنانی چون سار و روکا که زیاد بازی نمی کنند هم همین حس را دارند چون کاملا حرفه ای هستند. سعی می کنم همه چیز را در راستای منافع باشگاه پیش ببرم. ما تیمی عالی هستیم و در این برهه مهم و حساس، سزاوار داشتن آرامش هستیم. همه باید به این توجه کنند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک یونیون برلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
MHM BAYERN 0 شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱
بهت ایمان داریم هانسی
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.