بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، درباره شایعات حضور هانسی فلیک در تیم ملی آلمان صحبت کرد.

از زمان حضور هانسی فلیک روی نیمکت بایرن مونیخ او خود را در قامت یکی از بهترین سرمربیان حال حاضر فوتبال اروپا به اثبات رسانده است. در واقع او طی همین یک سال اخیر به بایرن‌مونیخ کمک کرده تا افتخارات زیادی به دست آورد.
 

از طرفی چندی پیش بود که مشخص شد یواخیم لوو آخرین ماه‌های حضور خود روی نیمکت تیم ملی آلمان را پشت سر می‌گذارد. بعد از مشخص شدن تصمیم لوو برای جدایی از آلمان بعد از رقابت های یورو، شایعات زیادی در رابطه با علاقه فدراسیون فوتبال این کشور برای همکاری با هانسی فلیک مطرح شد؛ موضوعی که با مخالفت رسمی بایرن مونیخ روبه‌رو شد و حتی خود فلیک نیز اعلام کرد که تنها روی کارش در جمع باواریایی‌ها تمرکز کرده است.

 

با وجود تمام این تکذیب ها، هنوز هم شایعات زیادی در زمینه حضور هانس فلیک روی نیمکت تیم ملی آلمان مطرح می شود. در همین ارتباط هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ به این مسئله واکنش نشان داده و می‌گوید: " در حال حاضر ما قربانی شده ایم. اکنون درباره مربی ما بحث می شود زیرا در تیم ملی آلمان یک جای خالی وجود دارد و این ما را مجبور می‌کند که دائماً درباره این مسئله اظهار نظر کنیم.

 

ازطرفی هانسی فلیک تا این لحظه چیزی در مورد علاقه اش برای حضور در تیم ملی آلمان به ما نگفته است. من کاملا متقاعد شده‌ام که او کماکان از کار در اینجا لذت می‌برد چرا که می تواند کارهای زیادی در این تیم انجام دهد. او دارای یک تیم عالی با زیرساخت فوق‌العاده است."

 

هاینر درباره احتمال جدایی روبرت لواندوفسکی نیز گفت: " ما تحت هیچ شرایط و وضعیتی به جدایی لواندوفسکی فکر نمی کنیم. او مانند یک جواهر برای ماست و در واقع می‌توان گفت که بهترین مهاجم اروپا فروشی نیست."

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.