بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باواریایی ها دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را در خانه 3-2 به پاری سن ژرمن باختند.

بایرن در حالی سه شنبه برای جبران این نتیجه راهی پاریس می شوند که مصدومان فراوانی دارند و ممکنست بدون 8 بازیکن در دیدار برگشت حاضر شوند.

با این حال با توجه به نتایج مشابهی که پیش تر در تاریخ لیگ قهرمانان رخ داده، بایرن شانس چندانی نخواهد داشت.

در تاریخ لیگ قهرمانان و جام باشگاه های اروپا، جمعا 288 بازی حذفی در دور رفت با پیروزی تیم های مهمان خاتمه یافته است.

در این بین در 121 بازی، تیم مهمان دیدار رفت با با یک گل اختلاف پیروز شده که 19 بازی آن همانند دیدار بایرن، 3-2 بوده است.

با این حال تعداد دیدارهایی که تیم مهمان توانسته در بازی برگشت نتیجه را جبران نماید انگشت شمار است.

نخستین بار در فصل 1955-56 میلان توانست شکست 4-3 خانگی را در دیدار برگشت 4-1 در خانه ساربروکن پیروز شود.  

در فصل 1979-80 نیز تیم ناتینگهام فارست پس از شکست خانگی 1-0 برابر دینامو ،در دیدار برگشت در زمین حریف 3-1 پیروز شد و توانست شکست خانگی اش را جبران کند.

در فصل 1993-4 نیز استوا بخارست دیدار اول را در رومانی 2-1 به دیناموزاگرب باخت اما در بازی برگشت در کرواسی 3-2 پیروز و راهی دور بعد شد.

در فصل 1996-7 نیز آژاکس شکست خانگی 1-0ش برابر پاناتینایکو را در یونان با برد 3-0 جبران کرد و راهی دور بعد شد.

در فصل 2010-11 بایرن با وجود برتری 1-0 در زمین اینتر در ایتالیا، در دیدار برگشت 3-2 باخت و حذف شد.

و سرانجام در فصول اخیر،آژاکس شکست خانگی 2-1ش برابر رئال را با برد 4-1 در مادرید جبران کرد. تاتنهام توانست شکست خانگی 1-0 برابر آژاکس را با برد 3-2 در هلند جبران کند و همین رقیب بایرن یعنی پاری سن ژرمن، با وجود برد 2-0 در انگلستان برابر منچستر یونایتد، در فرانسه 3-1 به این تیم باخت و حذف شد.

اگرچه طبق نتایج تاریخی هیچ شکست خانگی 3-2 جبران نشده و از بین 121 شکست با حداقل اختلاف نیز تنها در 7 بازی نتایج بازگشته است، اما فوتبال نشان داده هیچ گاه از قاعده و قانون پیروی نمی کند. همچنین اینکه در آمار وقتی احتمال انجام واقعه ای وجود دارد، حتی با میزان بسیار کم یعنی نزدیک به 1 صدم یا یک هزارم، به معنای این است که احتمال انجام آن تحت شرایطی وجود دارد.

برای بایرن نیز قطعا شانس جبران شکست کاملا وجود دارد...

منبع
برچسب ها: پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.