بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بازیکن بایرن مونیخ با اشاره به این که قصد دارند در دقایق اولیه بازی به پاری سن ژرمن گل بزنند، از خبرنگاران خواست از پرسیدن سوالات حاشیه ای خودداری کنند.

در آستانه دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و تقابل بایرن مونیخ مقابل پاری سن ژرمن، توماس مولر، بازیکن بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر بود و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت های این بازیکن را در ادامه می خوانید:

در مورد استفاده نکردن از موقعیت ها در دیدار رفت

“ با وجود 31 شوت به دروازه ای که داشتیم، اگر موثرتر ظاهر می شدیم، می توانستیم برنده باشیم. اگر باز هم این تعداد موقعیت ایجاد کنیم، خوشحال خواهیم بود. ضمن این که باید در برخی شرایط خاص تصمیماتی بهتر بگیریم. دیدار دور رفت را بازبینی کردیم و چیزهای زیادی از آن یاد گرفتیم.
 

در مورد حمله برای پیروزی و صعود به دور بعد

“ قرار نیست با 5 مهاجم بازی کنیم چون آن موقع معلوم است چه اتفاقی در عقب زمین ما خواهد افتاد. مانند همیشه در مسابقه حاضر خواهیم شد. مهم است که در هر مسابقه شرایط را به خوبی ارزیابی کنیم و میزان ریسک هر اتفاق را بسنجیم. سعی می کنیم در دقایق اولیه گلزنی کنیم اما ریسک زیادی نخواهیم کرد.
 

در مورد پیش بینی نتیجه بازی

“ وقتی برای مدت زمانی طولانی در فوتبال باشید می فهمید که هر چیزی در دنیای فوتبال ممکن است. تا به حال همه چیز چه خوب و بعد را تجربه کرده ایم. لحظات حساس همیشه وجود دارند و می خواهیم این لحظات به سود ما باشد.
 

در مورد ام باپه

“ او بازیکنی خطرناک است. سبک بازی ما به گونه ای است که به حریف فضا می دهد. در پاریس، نیمار و ام باپه معمولا جلو می مانند و در دفاع شرکت نمی کنند و چشم به ضدحملات دارند. به همین خاطر خط دفاع ما به شدت به چالش کشیده خواهد شد.
 

در مورد اهمیت پیروزی در این مسابقه

“ برد اهمیت فراوانی برای ما دارد. از ماه سپتامبر در حال تلاش برای دفاع از عنوان قهرمانی خود هستیم. مشکلاتی داریم اما از نظر ذهنی و کیفیت توانایی پیروزی در این مسابقه را داریم.
 

در مورد مشکلات مدیریتی در باشگاه

“ وقتی جوان تر بودم به بایرن لقب اف سی هالیوود را داده بودند. همیشه چنین موضوعاتی برای صحبت کردن وجود دارد. اتفاقاتی که در بایرن می افتد برای همه جذاب است.
 

در مورد صحبت های فلیک و ادعای او در مورد بهتر بودن تیم سال قبل

“ جواب دادن به این سوالات همواره سخت است و مهم تر از همه زمان مناسبی برای جواب دادن به این سوالات نیست.
 

در مورد احتمال بازگشت به تیم ملی

“ این سوال شبیه به همان اختلاف نظرات مدیریتی در باشگاه است. نمی دانم شاید زبان هم را نمی فهمیم و چیزی که می گویم را متوجه نمی شوید. اتفاق تازه ای نیافتاده. تا پایان ماه آوریل یا می برای صحبت در این مورد زمان وجود دارد.

منبع
برچسب ها: توماس مولر پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.