بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ از لزوم گل کردن موقعیت ها در بازی برگشت برابر پاری سن ژرمن گفت.

در چارچوب دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب ساعت 23:30 به وقت تهران تیم های پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ در پارک دو پرنس به مصاف هم می روند. پی اس جی با پیروزی 3-2 در آلیانتس آرنا، شانس بالاتری برای راهیابی به نیمه نهایی دارد. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پیش از رویارویی با پاری سن ژرمن پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

اگر همه بازیکنان باشند، کارم برای انتخاب ترکیب سخت تر است

“ لوکاس هرناندز همراه تیم تمرین کرده و برای بازی فردا در دسترس خواهد بود. لئون گورتسکا هم وضعیتش خوب به نظر می رسد و همراه با تیم به پاریس سفر می کند. بواتنگ و کومان هم تمرین کرده اند. همه بازیکنانی که در تمرین امروز بوده اند، فردا به پاریس سفر می کنند. غایبان و ترکیب فردا؟ همیشه از حل کردن معما لذت می برم. می دانم که چگونه بازی خواهیم کرد. گاهی اوقات اگر همه در دسترس باشند، کار سخت تری برای انتخاب ترکیب دارم وقتی در پازل، تکه های کم تری وجود داشته باشد، کار آسان تر می شود. لروی سانه بازیکنی است که تفاوت ها را رقم می زند. او طی هفته های اخیر خیلی خوب بوده و رضایت کامل دارم.
 

باید روی نیمار و ام باپه فشار بیاوریم

“ در دور رفت، فرصت های زیادی داشتیم اما موثر واقع نشدند. باید مقابل دروازه بهتر باشیم. می دانیم که بازی فردا، راخت نخواهد بود اما تمام تلاش مان را به کار می گیریم تا نتیجه را برگردانیم. فردا باید تاثیرگذاری ما مثل تاثیرگذاری پاری سن ژرمن در بازی رفت باشد. کیلیان ام باپه؟ به زودی او بهترین فوتبالیست دنیا خواهد شد و از این بابت مطمئنم. باید روی ام باپه وقتی صاحب توپ است، فشار بیاوریم. همچنین روی نیمار. از دیدن بازی نیمار لذت می برم. او در موقعیت های یک در برابر یک، راه حل های زیادی پیش روی تیمش می گذارد. ما در این فصل، تا به این جا سه جام برده ایم. این ذهنیت تیم را نشان می دهد. حالا می خواهیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسیم و فاتح بوندسلیگا شویم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.