بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم های بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که در نهایت با پیروزی 1-0 بایرن مونیخ به پایان رسید. ولی بایرن به دلیل گل زده کمتر در خانه حریف از دور رقابتها حذف شد. در ادامه نظر مربیان و بازیکنان دو تیم را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

به طور معمول تیم من در یک سوم پایانی کیفیت زیادی دارد، اما امروز ما فاقد قدرت کافی برای زدن ضربه آخر بودیم. در بازی رفت فرصت های زیادی را از دست دادیم و اگر گل سوم را دریافت نمی کردیم با نتیجه امشب صعود کرده بودیم. شما دیدید که آنها در حمله چقدر خطرناک هستند. حتی اگر پاری سن ژرمن صعود کرده باشد نیز من تیم خود را شایسته تمجید می دانم. من می خواهم به عنوان یک بازنده منصف به آنها تبریک بگویم. امروز هم در دقایق پایانی کمی بدشانس بودیم. خصوصا در لحظه ای که لروی سانه در موقعیت خوبی قرار داشت، اما به جای اینکه ضربه بزند گزینه ارسال پاس را انتخاب کرد و فرصت از دست رفت. بازیکنانم بسیار متمرکز بودند و همه کار را برای صعود امتحان کردند. ما چند بار بدشانسی آوردیم و چند بازیکن مهم در دسترس نبودند، اما باید این شکست را بپذیریم. پاری سن ژرمن به خوبی در دفاع ظاهر شد و ما نیز به اندازه کافی قادر به بهره گیری از موقعیت های گلزنی خود نبودیم. در کل فکر می کنم ما در جریان دو مسابقه تیم بهتری بودیم، اما باید به حریف بابت صعود تبریک بگویم. آینده من؟ فارغ از اینکه اینجا همه چیز خوب پیش می رود یا نه شما همیشه باید فکر کنید. اما خانواده ام تحت هر شرایطی حامی من خواهند بود. عملکرد لوکاس هرناندز و ژروم بواتنگ؟ امروز هر دو بازیکن بسیار خوب عمل کردند. لوکاس با مشکلاتی روبرو شد، اما از نظر ذهنی فوق العاده بود. بواتنگ نیز نمایش بسیار خوبی ارائه داد.

 

مانوئل نویر:

ما امشب حذف نشدیم؛ نتیجه بازی رفت در مونیخ باید بهتر رقم می خورد. حذف ناامید کننده ای بود چون فرصت های زیادی از دست دادیم. بسیار خسته هستیم؛ بازی مقابل چنین تیم سطح بالایی واقعا دشوار است اما خب بازیکنان مان در زمین از جان مایه گذاشتند.

 

توماس مولر:

در مجموع، اینکه حذف شدیم واقعا ناامید کننده است؛ آن هم در شرایطی که در پاریس به پیروزی رسیدیم. به معنی واقعی کلمه در زمین از جان مان مایه گذاشتیم و یک گروه فوق العاده در بازی داشتیم؛ اما بی نقص نبودیم. باید به پاریس احترام بگذاریم، طریقه حملات آنها خارق العاده بود.

 

بنجامین پاوار:

قطعا همه ما خیلی از حذف شدن ناراحت هستیم به خصوص که باید در دیدار مرحله رفت پیروز می شدیم. پاری سن ژرمن امشب نمایش خوبی داشت و موقعیت های زیادی ایجاد کرد. ما هم موقعیت داشتیم اما باید بگویم آنها لیاقت صعود کردن به مرحله بعد را داشتند. به تیم پاریسی تبریک می گویم و امیدوارم آنها قهرمان این فصل مسابقات لیگ قهرمانان شوند. من فرانسوی هستم و به همین خاطر امیدوارم یک تیم فرانسوی جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

مائوریسیو پوچتینو (سرمربی پاری سن ژرمن):

به شدت متمرکز ظاهر شدیم. بازی بسیار دشواری بود. واقعا خوشحالم چون بازیکنانم شایستگی این را دارند که مورد قدردانی قرار بگیرند. پیروز شدن و صعود به نیمه نهایی و لحظه شگفت انگیزی برای ماست. زمانی که کنار خط و نزدیک به زمین حضور دارید، لذت بردن از بازی آسان نیست اما من تلاشم را می کنم که لذت ببرم؛ به ظاهر آرام هستم اما در باطن به شدت استرسِ بازی را دارم. این در حقیقت همان آدرنالینی است که دوست داریم احساسش کنیم. بازی امشب فوق العاده بود. به خاطر بازیکنانم، کادر فنی و باشگاه خوشحالم همچنین برای رئیس باشگاه و لئوناردو. خیلی خوب است که این حس عالی را با همدیگر تقسیم می کنیم. زمانی که در خانه بودم (غیبت در دنیای مربیگری پس از جدایی از تاتنهام) دلم برای این آدرنالین تنگ شده بود. این بزرگترین تورنمنت باشگاهی است و واضح است که استرس داشتم. در حقیقت داشتم از داخل به جوش می آمدم. اطمینان مولر و کیمیش از صعود؟ کاملا طبیعی بود که بازیکنان بزرگی چون کیمیش و مولر به خودشان اطمینان داشته باشند؛ آنها همه چیز برده اند. اما فوتبال یک ورزش زیباست و شما در آن باید بجنگید و هیچ وقت تسلیم نشوید. جدای از این صحبت ها، ما هم آن کیفیت لازم را داشتیم. روی مسئله جایگیری بازیکنان در زمین خیلی کار کرده بودیم، مخصوصا در کناره ها. به بایرن مونیخ نسبت (نسبت به بازی رفت) فضای کمتری دادیم و البته که حیف شد نتوانستیم گلزنی کنیم اما خوشحالیم.
 

نیمار (بازیکن پاری سن ژرمن):

علی رغم شکست بسیار خوشحال هستم. مقابل یک تیم بزرگ قرار گرفتیم اما ما هم تیم بزرگی هستیم و این را امشب نشان دادیم. ما قهرمان اروپا را حذف کردیم و حالا در نیمه نهایی حضور داریم. هنوز کار داریم و باید پیشرفت کنیم. حقیقتا یک تیم واقعی هستیم و باید به همه اعضا تبریک بگویم. مهم ترین نکته این بود که به مرحله نیمه نهایی صعود کردیم و هدف مان این است که از آن هم فراتر برویم.

برچسب ها: پاریسن ژرمن لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.