بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، حسن صالح حمیدزیچ درباره یولیان ناگلزمن اطلاعات خواسته و این مسئله، فلیک را ناراحت کرده است.

صحبت های لوتار ماتئوس، هواداران بایرن مونیخ را شوکه کرده است؛ طبق صحبت های ماتئوس، هانسی فلیک در پایان فصل با ترک بایرن مونیخ راهی تیم ملی آلمان می شود و بایرن مونیخ برای جانشینی او با یولیان ناگلزمن، سرمربی جوان لایپزیش تماس گرفته است.
به گزارش بیلد، بایرن مونیخ به صورت مستقیم با یولیان ناگلزمن مذاکره نداشته و سرمربی لایپزیش هم تایید کرد که بایرن مونیخ با او و مدیربرنامه اش تماس نگرفته است اما مدیربرنامه های ناگلزمن، امورات دایوت اوپامکانو، مدافع جدید بایرن مونیخ را هم مدیریت می کند. در طول مذاکرات انتقال اوپامکانو به بایرن مونیخ، حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی باواریایی ها در خصوص آینده ناگلزمن اطلاعات خواسته است. این خبر که طرفین مذاکره بایرن مونیخ و اوپامکانو درباره ناگلزمن هم صحبت کرده اند، به گوش هانسی فلیک رسیده و سرمربی بایرن مونیخ از این بابت ناراحت شد و حتی در کنفرانس خبری، علنا به این موضوع اشاره کرد. در باشگاه بایرن مونیخ، حسن صالح حمیدزیچ ارزش کارهای ناگلزمن را ستایش می کند اما در عین حال کارل هاینتس رومنیگه، مدیراجرایی بایرن مونیخ که در مذاکرات حضور نداشته، هنوز ناگلزمن را برای هدایت بایرن در آینده نزدیک، آماده نمی بیند.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ یولیان ناگلزمان هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.