بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد باشگاه لایپزیش برای صدور مجوز جدایی یولیان ناگلزمان 15 الی 20 میلیون یورو طلب خواهد کرد.

مدتهاست که بحث های زیادی پیرامون اختلاف بین مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ یعنی حسن صالح حمیدزیچ و هانسی فلیک، سرمربی باواریایی‌ها مطرح می‌شود؛ موضوعی که باعث شده شایعات زیادی پیرامون جدایی فلیک از بایرن مونیخ مطرح شود.
 

از طرف دیگر حذف بایرن از لیگ قهرمانان اروپا باعث شده که ایده های جدیدی در رابطه با آینده هانسی فلیک مطرح شود. در واقع گزارشات حاکی از آن است که به احتمال فراوان فلیک در تابستان و بعد از پایان رقابت های یورو به عنوان جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان معرفی خواهد شد؛ این در حالی است که باشگاه بایرن مونیخ چندین مرتبه مخالفت خود را با این مسئله اعلام کرده است.

 

با وجود مخالفت بایرن مونیخ با جدایی فلیک اصلا بعید نیست که او نهایتا تصمیم به حضور در تیم ملی آلمان بگیرد و در همین راستا گفته شده که سران بایرن گزینه هایی را برای برعهده گرفتن هدایت این باشگاه در نظر گرفته اند که سرمربی جوان لایپزیش یعنی یولیان ناگلزمان مهمترین آنها محسوب می شود.

 

در همین راستا منابع آلمانی مدعی شده اند که باشگاه لایپزیش نمی‌خواهد ناگلزمان را از دست بدهد اما در صورتی نتواند جلوی جدایی او را بگیرد، تنها با دریافت 15 الی 20 میلیون یورو اجازه جدایی اش را صادر خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان لایپزیگ هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.