بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنابر ادعای کیکر روبرت لواندوفسکی از دیدار برابر ماینس قادر به همراهی بایرن مونیخ خواهد بود.

در وقفه بازی های ملی بود که روبرت لواندوفسکی در جریان برتری 3-0 لهستان برابر آندورا دچار مصدومیت شد. او زننده یکی از گل های تیمش بود ولی در نیمه دوم به دلیل مصدومیت تعویض شد و بلافاصله به آلمان بازگشت.
 

لواندوفسکی سریعا خود را به تیم پزشکی باشگاه بایرن مونیخ معرفی کرد تا تست های دقیق تری روی او انجام شود و در نهایت مشخص شد که مصدومیت این ستاره لهستانی شدیدتر از تصورات است و تا 4 هفته نمی تواند بایرن را همراهی کند.

 

این آسیب دیدگی بد موقع باعث شد ستاره لهستانی دو دیدار حساس باواریایی ها در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری سن ژرمن را از دست بدهد و در واقع می توان گفت که یکی از دلایل حذف تیم هانسی فلیک غیبت لواندوفسکی به شمار می آمد.

 

در این راستا نشریه کیکر آلمان از زمان دقیق بازگشت روبرت لواندوفسکی به میادین رونمایی کرده است. بر این اساس او دو دیدار بعدی بایرن مونیخ در برابر ولفسبورگ و بایرلورکوزن را از دست خواهد داد اما از بازی مقابل ماینس در تاریخ 24 آوریل قادر به همراهی تیم هانسی فلیک خواهد بود.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی تمرینات ماینتس بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.